YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
25 yıllık hesap görülüyor!
Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı Anayasal Suçlar Bürosu, paralel yapılanmaya yönelik yürütülen soruşturma kapsamında önemli bir adım attı. 17-25 Aralık darbe girişiminin finansal ayağıyla ilgili kapsamlı bir çalışma başlatıldı.
25 yıllık hesap görülüyor!
06 Haziran 2014 / 11:25 Güncelleme: 06 Haziran 2014 / 15:19

Takvim'in haberine göre; darbenin finansal kaynağının araştırılması için MASAK'ta özel bir ekip kuruldu. Paralel örgüte para aktaran onlarca şirket, eğitim kurumu ve matbaa tespit edildi.

Tespit edilen şirketler, eğitim kurumları, örgüt yöneticilerinin 25 yıllık yurt içi ve dışı hesapları mercek altına alındı.

Ankara Terörle Mücadele Şubesi'nde kurulan özel ekip ise örgüt lideri ve yöneticileriyle ilgili isim tespiti yaptı. Paralel yapının "örgüt tablosu" ortaya çıkarken, çalışmalarda son viraja gelindiği ifade edildi. 

 

TAKVİM

asıl hırsızın kimler olduğunu..
 // alemci
devlet en ince ayrıntı ve belgeleriyle ortaya çıkarmalı 30 mart seçimlerinde meydanlarda hırsız başbakan bağıran k.k ve d.bahçelinin önüne koymalı onların aklı ve tapeleriyle siyaset yapan paralelin badigartlığına soyunanların yüzüne tokat gibi vurulmalı ama onlar üstlerine almazlar ama ak parti bilmeden içerisine aldığı palazlandırdığı sonundada ters köşe olduğu bu iğrenç yapıyı tasviye etmelidir....
06 Haziran 2014 Cuma 12:55
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler