YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
24. Dönem Açılış Resepsiyonu gerçekleşti
TBMM’nin 24. Dönem 4. Yasama Yılı Açılış Resepsiyonu TBMM Tören Salonu’nda yapıldı.
24. Dönem Açılış Resepsiyonu gerçekleşti
01 Ekim 2013 / 22:10 Güncelleme: 01 Ekim 2013 / 22:15

TBMM Başkanı Cemil Çiçek, eşi Seda Çiçek ile birlikte davetlileri kapıda karşıladı.

HABERİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

Resepsiyonu Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve eşi Hayrunnisa Gül, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, bakanlar, milletvekilleri ve çok sayıda davetli katıldı.Salonun girişinde Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel ile karşılaşan Başbakan Erdoğan, bir süre sohbet ettikten sonra, resepsiyona gelen davetlilerle sohbetler etti.

BDP milletvekillerinin bulunduğu bölümde bir müddet BDP’li milletvekilleri ile Demokratikleşme Paketi üzerine sohbet eden Başbakan Erdoğan’a daha sonra yanlarına gelen Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve Meclis başkanı Cemil Çiçek eşlik etti. Cumhurbaşkanı Gül, Başbakan Erdoğan ve Meclis Başkanı Çiçek, salonun üst katında bulunan foto muhabirlerine poz verdi.

Başbakan Erdoğan gazetecilerin gündeme ilişkin sorularına cevap vermezken, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, MHP Grup Başkanvekili seçilen Yusuf Halaçoğlu’na hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Gül Necdet Özel ile sohbet ettikten sonra MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile kısa bir sohbet yaptı. Erdoğan, salondan birlikte çıktıkları Cumhurbaşkanı Gül’ü uğurladıktan sonra kendisi de ayrıldı.

 

İHA

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler