YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
22 ay sonra gelen tahliye
İkinci ''Ergenekon'' davasına bakan İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi, tutuklu sanıklar eski Türk Metal Sendikası Başkanı Mustafa Özbek, Ayhan Atabek ve Fahri Kepek'in tahliyesine karar verdi.
22 ay sonra gelen tahliye
07 Ekim 2010 / 20:39 Güncelleme: 07 Ekim 2010 / 21:51

kinci ''Ergenekon'' davası kapsamında yaklaşık 22 aydır tutuklu bulunan sanıklar eski Türk Metal Sendikası Başkanı Mustafa Özbek, özel harekat polisi Ayhan Atabek ve Fahri Kepek tahliye edildi.

İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmada sanık ve avukatların taleplerine ilişkin alınan ara kararlar, üye Hakim Sedat Sami Haşıloğlu tarafından açıklandı.

Buna göre, dosya kapsamı, delil durumu, suç vasfının değişme ihtimali ve tutuklu kaldıkları süre dikkate alınarak, sanıklar Mustafa Özbek, Ayhan Atabek ve Fahri Kepek'in tahliyesine karar verildi.

 

neden
 // kadir
Evet kalan bütün hainleri de salıverin olsun bitsin. Dışarıda iş yapacak adamlar bunları istiyor herhalde kendilerini kurtarmak için. Sonra olaylar başladığında hiç kimsenin yakınmaya ağlamaya hakkı yoktur. Bizden hatırlatması. Bunların birden iyi olduğuna mı kanaat getirildi acaba? :)) Adalete bakın ne kadar da doğru!! :)) Ağlanacak halimize gülüyoruz, acınacak haldeyiz, gerçekten.......
07 Ekim 2010 22:13
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler