YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
2 polis daha açığa alındı!
Dün medyaya yansıyan polislerin bir vatandaşı sokaka ortasında öldüresiye dövdüğü görüntülerin ardından 5 polis açığa alınmıştı. Diğer kalan 2 polisin de açığa alındığı haberleri geldi... Böylece sokak ortasında dayağa karışan 7 polis de açığa alındı...
2 polis daha açığa alındı!
21 Haziran 2012 / 09:40 Güncelleme: 21 Haziran 2012 / 09:46

Fatih'de bir vatandaşın sokak ortasında polisler tarafından öldüresiye darp edilmesi olayına ilişkin 2 polis memuru daha açığa alındı. Böylece, 7 polis memuru açığa alınıp soruşturmaya dahil edilmiş oldu.

Fatih'te kontrol denetim görevi yapan polislerin Ahmet Koca'yı darp etmesine ilişkin görüntülerin medyaya yansıması üzerine, 5 polis memuru açığa alınmıştı. Detaylı incelemenin ardından, İstanbul Valiliği 2 polisi daha açığa aldı.

İstanbul Valiliği'nden yapılan yazılı açıklamada kararla ilgili şu ifadelere yer verildi: "Fatih'te bir vatandaş ile kontrol denetim görevini yapan yürütmekte olan emniyet görevlileri arasında çıkan tartışma sonucu meydana gelen olayla ilgili 5 emniyet görevlisi açığa alınıp haklarında soruşturma başlatılmıştı. Yapılan inceleme neticesi olaya karıştıkları tespit edilin 2 polis memuru daha açığa alınmış olup haklarında soruşturma başlatılmıştır." (Cihan)

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler