YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
2. Ordu komutanı gözaltına alındı!
FETÖ'nün darbe girişimi dolayısıyla gerçekleştirilen operasyonlarda 2. Ordu Komutanı Orgeneral Adem Huduti ile 2. Ordu Kurmay Başkanı ve Malatya Garnizon Komutanı Tümgeneral Avni Angun gözaltına alındı.
2. Ordu komutanı gözaltına alındı!
16 Temmuz 2016 / 18:30 Güncelleme: 16 Temmuz 2016 / 18:50

FETÖ'nün darbe girişimine yönelik soruşturma kapsamında, 2. Ordu Komutanı Orgeneral Adem Huduti ile 2. Ordu Kurmay Başkanı ve Malatya Garnizon Komutanı Tümgeneral Avni Angun gözaltına alındı.

Alınan bilgiye göre, dün akşam saatlerinde başlayan FETÖ'nün darbe girişimi dolayısıyla 2. Ordu Komutanlığında da gözaltılar oldu.

Operasyonda Orgeneral Huduti ile Tümgenerel Angun'un yanı sıra 2'si Tuğgeneral, 4'ü asker 10 kişi gözaltına alındı, darbeci askerlerden kurmay binbaşı Fatih Kılınç da ölü ele geçirildi.

 

AA

 // Aslan
Fethullahçı terörist doktorların mutlaka ayıklanması gerekir. Örgütlenmeleri ile kendilerinden olmayanların bir kısmını mahkeme süreçleriyle meşgul ettiler bir kısmını da bu ihanet şebekesi sayesinde alakasız yerlere ve kadrolara atattırdılar, kendilerini kadrolara yerleştirttiler ve Hile ile yaptıkları faaliyetlerle dün millete tanklarla, jetlerle ve helikopterlerle bomba atan kurşun sıkan vatan hayini şerefsizlerin önlerinin açılması için doktorluklarını kullandılar....
16 Temmuz 2016 21:51
 // Ömer
aym üyesi altan ve aym de h.kılıçı bir nevi avuçları içine alarak atm gibi bir kuruma fetullahçi personel ve r.yardımcı ile doldurup kendi düşünce ile birlikte cemaaten olmayanları mahkemeden gönderen eski gnl.sekreteri m.o kaya ve diğer sayıştay denetçileri.bu gibi fetöculara acınmamalı o nun dönemindeki ihale ve harcamalar çok iyi incelenmeli....
16 Temmuz 2016 19:13
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler