YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
2 bin 854 hakim ve savcı hakkında gözaltı kararı alındı
2 bin 854 hakim ve savcı hakkında gözaltı kararı alındı
18 Temmuz 2016 19:00
Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, 109 hakim ve savcı hakkında daha soruşturma başlatarak, gözaltı kararı aldı.

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığınca, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişiminin ardından başlatılan soruşturma kapsamında 109 hakim ve savcı hakkında daha gözaltı kararı verildi.

FETÖ'nün darbe girişiminin ardından başlatılan soruşturma kapsamında, toplam 2 bin 745 hakim ve savcı hakkında gözaltı kararı verilmişti.

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı Memur Suçları Soruşturma Bürosunca başlatılan soruşturma kapsamında, bugün de 109 hakim ve savcı hakkında daha gözaltı kararı verildi.

Böylece Türkiye genelinde hakkında gözaltı kararı alınan hakim ve savcı sayısı 2 bin 854'e ulaştı.

 // Mardin FETÖ-Demek ki buraya kadarmış :)
ihanetin içinde nasıl yer aldığınızı ayrıca bu devlet tespitleriyle ispatlamaz mıyım? Her biriniz hakkında şikayetçi olmaz mıyım? Herkesin bildiğini şimdi devlet de tüm Türkiye de bilecek ve hakettiğiniz cezaları mecbur çekeceksiniz. Devlet AKP çatısı altında zulüm yapan, devletin ve bireylerin hakkını gasp eden, kamuya geri dönüşü imkansız zararlar veren, insanların hayatlarını çekilmez kılan, anayasayı çiğneyen, ülkeyi satanlar beni asla susturup kaçırtamadınız.BEN YOLUMDAN DÖNMEM....
20 Temmuz 2016 09:02
 // Mardin FETÖ-Demek ki buraya kadarmış :)
İşte şimdi Mardin'deki mahkeme davalarımdaki ve soruşturmalarda yenilen haklarımı aramam için bu yeni delillerle elim daha da kuvvetlendi. Suçluları koruyan savcılar hakimler, valiler, vali yardımcıları, kaymakamlar, milletvekilleri, YÖK, ÜAK, Bakanlıklar, il müdürleri, müdürler, kurullar, rektörler, dekanlar, akademisyenler, memurlar, yalancı şahitler, avukatlar,hırsızlar, ajanlar, misyonerler ve sevicileri, telefon sapıkları, sınav yolsuzları ve tüm diğerleri şimdi paralel yapının ve vatana...
20 Temmuz 2016 09:01
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler