YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
2.5 milyon Avro açıklaması
CHP Ankara Milletvekili Sinan Aygün, kendisine ait kasada bulunan 2.5 milyon Avro'yla ilgili açıklama yaptı.
2.5 milyon Avro açıklaması
10 Ocak 2012 / 18:27 Güncelleme: 10 Ocak 2012 / 18:35

İkinci ''Ergenekon'' davasının tutuksuz sanıklarından CHP Ankara Milletvekili Sinan Aygün'ün savunması tamamlandı.

 İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesince, Silivri Ceza ve İnfaz Kurumları Yerleşkesindeki salonda görülen duruşmada savunma yapan Aygün, kendisine ait kasada bulunan 2.5 milyon Avro'yla ilgili olarak ''Paranın, Ergenekon'un faaliyetlerinin finansmanında kullanılmak üzere hazır bulundurulduğu'' yönünde suçlama yapıldığını hatırlattı.

Faiz yemeyen bir insan olduğunu ifade eden Aygün, ''Ya altın alacağım ya da dövize yatıracağım. Evimde paranın çıktığı kasada altınlar da vardı. İyi de ben altınları bozdurup da terör örgütüne verebilirim. Altınlar niye terör örgütünün finansmanında kullanılmıyor da Avro kullanılıyor '' diye konuştu.

Mahkeme heyeti, Aygün'ün savunmasının tamamlanmasının ardından duruşmayı 12 Ocak Perşembe gününe erteledi. AA

bildiğimizi zan ettiklerimiz...
 // ibrahim çelikoğlu
Biz eskilerde Aygün'ün Demirel,Cindoruk,bazen Yılmaz'a sürtünüp iş peşinde olduğunu takip ediyor gibi olduk.Gözümüzle görmediklerimiz tahmindir.Tahmin ettiğimiz bize ait ne varsa keseciler tarafından talan kararı aldıranların içinde görür olduk.Arabamız bile talan edildi.Sökülmedik yerini bırakmadılar.Hatıra olarak saklıyorum.Birde baktık CHP.Tamamda CHP kominist ideolojiye sahip.Ortak yiyip içmeniz gerekirken,bu kadar altın,euro nereden geldi???Bizi fişlemek ya...
10 Ocak 2012 19:04
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler