YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
19 saatte 17 mesaj gönderdi!
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün de üye olup mesajlar yayımladığı Twitter sitesi artık CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'na da ev sahipliği yapıyor...
19 saatte 17 mesaj gönderdi!
28 Ağustos 2010 / 14:12 Güncelleme: 28 Ağustos 2010 / 14:13

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Twitter'a hızlı girdi. İlk mesajını dün akşam 17.30 sıralarında atan Kılıçdaroğlu, aradan geçen 19 saatte tam 17 mesaj gönderdi. Son yarım saatte de Kılıçdaroğlu'nun Genel Af tartışmaları ile ilgili mesajları dikkat çekiyor. Kılıçdaroğlu'nun şu anda 4 bine yakın takipçisi bulunuyor.

İşte sondan başa doğru Kılıçdaroğlu'nun Twitter mesajları

- Genel af olsa bile Öcalan için sözkonusu değil.

- Yani, PKK tümden silah bıraktığında çıkarılacak bir Genel Af'ta dahi, Öcalan'ın müebbet hapislik hali devam edecektir.

- 3 Ağustos 2002’de AB Uyum Paketi’yle idam cezası tümüyle kaldırıldı. Bu pakette Öcalan’ın durumu zamanın hükümeti tarafından netleştirildi

- Genel Af, PKK'nın tümden kendini tasfiye etmesi halinde sözkonusu olabilir. Bu durumda bile, Abdullah Öcalan için bir af sözkonusu değildir.

- "Genel Af" konusunda ne dedik? PKK'nın koşulsuz olarak silah bırakması halinde, toplumsal barış ve huzur için bir Genel Af düşünülebilir.

- "Neye Hayır? " diyoruz ve "Neden Hayır?" diyoruz broşürlerimizi lütfen okuyun. Dostlarınızla, arkadaşlarınızla, akrabalarınızla paylaşın.

- Neye Hayır diyoruz? http://www.chp.org.tr/Files/NEYE_HAYIR_KITAPCIK_Brosur.pdf

- Kayseri ve civarında yaşayan tüm dostlarımızı mitinge bekliyorum.

- Bugün saat 13.00'te Kayseri'ye hareket ediyoruz. Kayseri'de mitingimiz saat 17.00'de başlayacak.

- Ankara'ya dönüyoruz. Yarın Kayseri'de olacağız. Bütün dostlarımı Kayseri mitingimize bekliyorum. Sevdiklerinizi alın gelin. İyi akşamlar...

- İzmir'de yaşayan dostlarımızı 18.30'daki İzmir Enternasyonel Fuarı'nın açılış törenine bekliyorum.

- Sn. Kocaoğlu İzmir Körfezi'nin temizlenmesi çalışmaları hakkında bizleri bilgilendiriyor. Hedef körfezin yüzülebilir hale gelmesini sağlamak

- Sn. Aziz Kocaoğlu, İzmir için yeraltı ve yerüstü raylı sistemleri ile ilgili detayları bize anlattı.

- İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkanımız faaliyetleri hakkında bizlere briefing veriyor...

- Fuar açılışı için geldiğimiz İzmir Adnan Menderes Havaalanı'nda heyecanlı, büyük bir kalabalık bizi karşıladı. Çok teşekkürler..

- Bu hesap benim resmi tek twitter hesabımdır.

- Sevgili twitter kullanıcıları, bundan sonra programımı ve önemli konuları buradan sizlerle paylaşacağım. (Vatan)

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler