YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
19 Mayıs'ta Yunan adalarına koştular
19 Mayıs'ta Yunan adalarına koştular
19 Mayıs 2017 15:04
19 Mayıs tatilini Yunan adalarında geçirmek isteyenler, Ayvalık Deniz Hudut Kapısı önünde uzun kuyruklar oluşturdu.

Hafta sonunun 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve spor Bayramı'yla birleşmesini fırsat bilerek tatilini Yunanistan'ın Ege'deki adalarında geçirmek isteyenler, Ayvalık Deniz Hudut Kapısı önünde yoğunluğa neden oldu.

İstanbul, İzmir, Bursa, Balıkesir ve Kocaeli gibi büyükşehirlerden gelenler, hudut kapısı önünde uzun kuyruklar oluşturdu.

EK SEFERLER KONULDU

Ayvalık-Midilli arasında feribot seferleri düzenleyen turizm acenteleri, yüzlerce metre uzayan kuyruklar nedeniyle ek seferler koymak zorunda kaldı.

Turizmcilerden Ahmet Soyak, yaptığı açıklamada, 19 Mayıs tatili için Midilli başta olmak üzere Ege'deki birçok Yunan adasına yoğun talep olduğunu söyledi.

Tatilcilerden Başak Tutucu da 19 Mayıs tatilini ailesiyle birlikte Yunanistan'ın Midilli Adası'nda geçirmek istediğini ifade ederek "Bugüne kadar Yunanistan'ın Ege Denizi'ndeki pek çok adasını gezdik. Midilli Adası'nı görmemiştik. Şimdi ise bu güzel adayı görmeye gidiyoruz. Türkiye'de tatil yapmak ekonomik anlamda bizi biraz yorduğu için tatil fırsatlarını Ege Adaları'ndan yana değerlendirmek durumunda kalıyoruz." dedi.

Yunanistan'ı görmeyi çok istediğini aktaran tatilcilerden Eser Esirgen ise 3 günlük tatilin kendileri için fırsat olduğunu ve tercihlerini de Midilli Adası'ndan yana kullanmaya karar verdiklerini kaydetti.

ücret
 // selami
Başbakan çipras asgari ücreti 1500 euro yapmış yani 6000 tl...
19 Mayıs 2017 17:39
izmirin dağlarından çiçek de götürün.
 // hursit dilaver
ne oldu o zaman sözcü gazetesinin yazdığı yunan ada işgali işi.. gazete boşuna mı o kadar yazdı durdu.böyle aralarda anlıyoruz demek ki, yunanlıyla kardeş olduğumuzu, kabrindeki 2x2000 watlık projektörlerle ışıklanan ecevit haklıymış.gidenler de çoğunlukla izmir ve hemen çevresi ise hiç de şaşmam. yani..izmirin dağlarından da çiçek toplayıp ta götürselerdi....
19 Mayıs 2017 Cuma 17:07
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler