YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
18 terörist böyle öldürüldü: "Allah için, peygamber için, şehitler için vurun"
Diyarbakır'ın Silvan ilçesindeki operasyonlar devam ederken bir Emniyet amirinin telsiz konuşmaları dikkat çekti. Rütbeli polis, emniyet güçlerine "Allah için vurun, peygamber için vurun, şehitlerimiz için vurun kanı yerde kalmasın" diyor...
18 terörist böyle öldürüldü: "Allah için, peygamber için, şehitler için vurun"
03 Ekim 2015 / 13:34 Güncelleme: 03 Ekim 2015 / 13:46

Diyarbakır’ın Silvan ilçesinde sokağa çıkma yasağı sürüyor. İlçede, dün gün boyu yapılan operasyonlarda 18 terörist ölü olarak ele geçirildi.

İlçede müstakil bir evin çatısına çıkan polis, burada asılı bulunan PKK flamasını aşağı attı. Ayrıca, polisin kararlılığı telsiz görüşmelerine de yansıdı.

Telsizden güvenlik güçlerine hitap eden bir rütbeli, “Roketli 4. şahsı indirdik. Allah razı olsun. Vurun kafire acımayın arkadaşlar. Vurun Allah için, şehitlerimiz için. Yanlarına kimseyi yaklaştırmayın. 2 keleşli şahsı indirdik, 2 roketli şahsı indirdik. Hepsini indireceğiz Allah’ın izniyle. Elinize kolunuza sağlık. Allah için vurun, peygamber için vurun, şehitlerimiz için vurun kanı yerde kalmasın. Arkadaşları gözlerinden öperim, ellerine sağlık devamını bekliyoruz” ifadeleri ile seslendi. 

İşte o telsiz konuşmaları:

 

Sehitlerimizin
 // uykucu
Kani yerde kalmasin. Once Allah'a (c.c) sonra siz Sanli Ordu'ya emanetiz hepimiz....
03 Ekim 2015 Cumartesi 14:49
 // ergin
Sakin yalniz oldugunuzu düsunmeyin islamin son ordusu!!sabah namazlarinda dualarimiz sizin icin maddi manevi ne gerekiyorsa yapilacaktir sizler icin...
03 Ekim 2015 14:04
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler