YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
17-25 Aralık savcılarının dosyaları gönderildi
17-25 Aralık savcılarının dosyaları gönderildi
14 Nisan 2015 17:07
Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu, (HSYK) 17-25 Aralık operasyonlarını yürüten savcıların dosyasını Bakırköy Başsavcılığı’na gönderdi.

HSYK 2. Dairesi, 17-25 Aralık operasyonlarının soruşturmalarını yürüten savcılar Celal Kara, Muammer Akkaş ve Mehmet Yüzgeç hakkında iddianame hazırlanması için dosyalarını Bakırköy Başsavcılığı’na gönderdi. Dosyası ayrılan savcı Zekariya Öz’e ise savunma yapması için 5 günlük süre tanındığı öğrenildi.


İHA

19:00
 // MUHAFIZ
Biz Türk milleti olarak; ne T.S.K.içerisinde,ne Emniyet Teşkilatı içerisinde,ne Yargı Mensubları içerisinde; Sabetaist kökenli,Mason Localarına kayıtlı,Gülen terör örgütüne mensub ne Sb.,ne Astsb,ne Emniyet Teşkilatı mensubu,ne de Hakim ve Savcı istemiyoruz...!!!yoksa bu millet sormak zorunda kalır, acaba bu T.S.K.,bu Emniyet Teşkilatı,bu Yargı mensubları bu yüce TÜRK MİLLETİ'nin Bağrından çıkmadıysa NERDEN ÇIKTI???!!! Bu TÜRK MİLLETİ'nin Bağrından çıkmayanlara karşı bu TÜRK DEVLETİNİN mercilerinin hesab sormasını istiyoruz...!!!yoksa bu TÜRK MİLLETİ başka türlü hesab sormak zorunda kalır...!!!...
14 Nisan 2015 19:00
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler