YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
16 Türk askeri Hürriyet'in zoruna gitti!
Cumhurbaşkanlığı Sarayı'ndaki 11 imparatorluk, 16 Türk devletini temsil eden üniformalı askerler Hürriyet Gazetesi tarafından alay malzemesi yapıldı.
16 Türk askeri Hürriyet'in zoruna gitti!
13 Ocak 2015 / 07:07 Güncelleme: 13 Ocak 2015 / 07:56

Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda, Erdoğan'ın Filistin Devlet Başkanı Mahmud Abbas'ı karşıladığı törende merdivenlerde yer alan 16 asker kamuoyu tarafından takdirle ve coşkuyla karşılanırken, Hürriyet Gazetesi'nin internet sitesi söz konusu fotoğrafla alay etmeyi tercih etti.

Şanlı tarihimizi dalga konusu yaptılar

Milli olan hiçbir şeyi sindiremeyen, ancak logosunda ne amaca hizmet ettiği bilinmeyen "Türkiye Türklerindir" ifadesi bulunan Hürriyet, sosyal medyadan topladığı capsleri fotoğraf galerisi haline getirip, Türkiye'nin onurla, gururla yad ettiği şanlı tarihini alay malzemesi yaptı.

Kıyafet balosu diyecek kadar alçaldılar

Hürriyet'in fotoğraf galerisi içinde yer alan capslerden birinde, 16 Türk askerinin üniformaları hakkında "kıyafet balosu gibi" yorumu da yer alıyor. Hürriyet editörlerinin söz konusu yorumu, saygı ve ahlak süzgecinden geçirmeden fotoğraf galerisine ekleyip manşetten yayınlaması yadırgandı.

Tepkiler üzerine fotogaleriyi kaldırdılar

Hürriyet'in internet sitesi, gelen yoğun tepkiler üzerine söz konusu capslerden oluşan fotogaleriyi yayından kaldırdı.

Sosyal medyadan tepki yağdı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Filistin Devlet Başkanı Mahmud Abbas'ın 16 Türk devletini simgeleyen askerlerin yer aldığı kareyi alay konusu yapan Hürriyet'in ahlaksızlığına binlerce twitter kullanıcısı sert tepki gösterdi. 'Bu topraklara hainlik edemezsiniz' diye yazan twitter kullanıcıları Hürriyet'in utanmadan ve maksatlı şekilde yayınladığı haberi eleştirdi ve bu gazetenin Türk gazetesi olamayacağını belirtti

 

STARGAZETE

ruh ikizleri
 // Ömer
Birileri Nilden Tunaya(nt) Türklük sevdası diye, musevilik ve isevilik misyonerliğini İslam ve hizmet adı altında yürütmekte.Bir diğeri ise Türkiye Türklerindir diye ırkçı söylem ile yahudiye hizmet etmekten asla taviz vermeyen gizli Türkiye düşmanlığını devam etmekte.her iki odak (paralel&dagan) aynı noktada birleşip ülkeyi kaosa sürükleme peşinde olanlara uşaklık etmekte....
13 Ocak 2015 Salı 14:43
.......
 // reşat
sözde kimi solcu kimi sosyalist kimi ateist, özde tapınakçı kapitalistlerler

...
13 Ocak 2015 Salı 13:29
12:12
 // muşlı rıdvan
keske guzel hukumetımız guzıdelerı hurıyet mıllıyet gıbılerıne canlı yayın demec demec vermeseler...
13 Ocak 2015 12:12
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler