YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
1 milyondan fazla kişi Kazlıçeşme'de
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, tamamen dolan Kazlıçeşme Meydanı'nda halka hitap ediyor.
1 milyondan fazla kişi Kazlıçeşme'de
16 Haziran 2013 / 18:50 Güncelleme: 16 Haziran 2013 / 22:33

AK Parti İstanbul İl Başkanlığı’nın düzenlediği “Milli İradeye Saygı” mitinginin yapılacağı alanın büyük bölümü tamamen doldu.


FOTO GALERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Büyük Oyunu Bozmaya, Haydi Tarih Yazmaya" sloganıyla düzenlenen miting için vatandaşlar Kazlıçeşme’ye gelmeye devam ediyor.

Alana gelen vatandaşlar, "Acil muhalefet aranıyor" , "Tek devlet, tek millet, tek vatan, tek bayrak", "Duruşun asaletinden, gücün Rabbinden, desteğin milletinden", "Dik dur eğilme, dadaşlar seninle",  "Siyonizm şaşırma, sabrımızı taşırma” yazılı pankartlar taşıdı.

"Bu memleket bizim" şarkısı çalınırken, bazı vatandaşlar alana, ellerinde büyük Türk bayrakları taşıyarak sloganlar eşliğinde giriyor.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın konuşacağı platformun sol tarafına da büyük bir Türk bayrağı asılırken, alanda büyük bir Beşiktaş bayrağı vatandaşlar tarafından taşındı.

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış ile ailesi, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, miting alanına gelerek, platformdan halkı selamladı.

Halkı selamlayanlar arasında AK Parti genel başkan yardımcıları Numan Kurtulmuş, Ekrem Erdem, Süleyman Soylu ve Mustafa Şentop ile bazı AK Partili milletvekilleri de yer aldı.

Yapılan anonslarda, arama noktalarının tıkandığı ancak halen vatandaşların alana gelmek için yollarda olduğu belirtildi.

AA

19:51
 // NE 1 MİLYONU? 70 MİLYON KİŞİ VAR
Evet orda sadece 1 milyon yok! Bütün Türkiyenin kalbi orada atıyor. Ben kendimi orada hissediyorum. Eminim dünya müslümanlarının kalbi de İstanbul da atıyor....
16 Haziran 2013 19:51
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler