YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
1 Mayıs'ta gözaltına alınanların tamamı serbest
1 Mayıs'ta gözaltına alınanların tamamı serbest
05 Mayıs 2014 06:39
İstanbul'daki 1 Mayıs olayları sırasında gözaltına alınan şüphelilerin tamamı serbest bırakıldı. Gözaltındaki şüpheliler adliye çıkışında arkadaşlarının alkışları ve ıslıklarıyla karşılaştı.

Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı'na 1 Mayıs olayları sebebiyle sevk edilen 173 kişiden 37'si dün akşam serbest bırakılmıştı.

Akşam saatlerinde ise sorgulanan 118 kişi daha serbest bırakıldı. Kalan 18 kişiden 17’si savcılık tarafından adli kontrol şartı ile, 1 kişi de tutuklanma talebi ile mahkemeye sevk edildi. Mahkemeye sevk edilen 18 kişi de adli kontrol şartı olmaksızın sabah saat 05.15 sıralarında serbest bırakıldı.

 

CİHAN

BÖYLE.
 // YOKKİ.....
DEVLET OLMAZ BEYLERRR,,DEMOKRASİ,,ÖZGÜRLÜK FALAN BU DEĞİLDİR,,HAYVANLAR GİBİ SAĞA SOLA SALDIRIP YAKIP YIKMAK YAĞMALAMAK İNSANLARIN CANINA KAST ETMEK DEĞİLDİR,,DEVLETE MİLLETE KANUNLARA MEYDAN OKUMAK DEĞİLDİR,,BUNLARIN KAFASI EZİLMEZSE GELECEK ÇOK AÇIK BİR TEHDİT ALTINDA,,TAM HER ŞEY DÜZELİYOR DERKEN BİR AVUÇ PİSLİK KOCAMAN ÜLKEYİ TEHDİT ALTINA ALIYORSA BURADA DEVLET ZAAFİYETİ VARDIR,,İFADE ÖZGÜRLÜĞÜ FALAN DEĞİL BUNLARIN YAPTIĞI,,BU BİLİNE VE TEDBİRLER ALINAAAAAA,,DEVLET VARSA TABİİİ.....
05 Mayıs 2014 Pazartesi 14:35
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler