YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Yerli otomobile 1 milyon destek!
Yerli otomobile 1 milyon destek!
10 Haziran 2016 11:07
Yerli otomobile en büyük destek 950 bin üyesi bulunan Memur-Sen’den geldi. Memur-Sen Başkan Yardımcısı Hacı Bayram Tonbul “Bakanlıkla protokol yaparak 1 milyon üyemizin otomobil alabilmesi için kampanya yapacağız” dedi.

Yerli otomobil çalışmaları devam ederken memurların, çatı örgütünden destek geldi. Memur-Sen Genel Başkan Yardımcısı Hacı Bayram Tonbul, yerli otomobil projesinin kararlılıkla sürdürülmesi ve sonuca ulaştırılması gerektiğini söyledi.

Tonbul, “Yerli otomobil projesine tam destek verdiğimizi daha önce de açıklamıştık. Türk yapımı yerli otomobiller bundan birkaç sene sonra inşallah yollarda olacak.

Sayın Bakana çağrıda bulunuyoruz. Yerli otomobillerin önü kesilmek isteniyor. Buna fırsat verilmemeli. Faiz lobisinin algı operasyonlarına karşı dikkatli olunmasını istiyoruz” dedi.

1 MİLYON HEDEFİNİ AŞARIZ

Enerji Bir-Sen Genel Başkanı olan Tonbul, yerli otomobil üretilmeye başlandığında tüm şubelerine alacaklarını deklare ettiklerini ifade ederek “Sadece Enerji Bir-Sen değil tüm Memur-Sen ailesi olarak projenin arkasındayız.

Seri üretim başladığı anda tüm il temsilciliklerimizle yerli otomobile bineceğiz inşallah. 950 bini aşkın üyemiz var. 2019 yılına kadar 1 milyon üye hedefimizi aşmış olacağız.

Yerli otomobile destek noktasında Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ile protokol yaparak, 1 milyon üyemize, yerli otomobil almalarına yönelik kampanyalar yapacağız” diye konuştu.

 

STAR

1
 // 1
devlet memura verdiğini bize verse biz de 2 3 tane alalım sorun olmaz ......
10 Haziran 2016 21:20
EKONOMİ Kategorisindeki Diğer Haberler