YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Yargıtay'a personel alımı
Yargıtay'a personel alımı
15 Haziran 2011 13:13
Yargıtay, 4/B kapsamında 120 sözleşmeli personel alacak.

Yargıtay Başkanlığı, 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B Maddesine göre istihdam edilmek üzere fakülte, yüksekokul ve lise mezunları arasından toplam 120 sözleşmeli personel alacak.

Ağrı İl Özel İdaresi sözlü sınavla 3 inşaat mühendisi, 1 inşaat teknikeri, Doğu Marmara Kalkınma Ajansı (MARKA) ise Bolu, Düzce, Kocaeli, Sakarya ve Yalova'da çalıştırılmak üzere toplam 7 uzman personel istihdam edecek.

Yargıtay Başkanlığı, en az lise mezunu 100 zabit katibi, lisans mezunu 10 çözümleyici ve önlisans mezunu 10 programcı branşlarında personel alımında bulunacak.

Giriş koşullarını taşıyan adaylar başvurularını, 30 Haziran 2011 Perşembe günü saat 17.00'ye kadar şahsen, Yargıtay Başkanlığı Personel ve Eğitim Müdürlüğüne (Atatürk Bulvarı numara 100 Bakanlıklar/Ankara) adresine yapacaklar.

Değerlendirme sonuçları, www.yargitay.gov.tr adresinde duyurulacak.

Adaylar başvuru için istenilen belgeleri, www.yargitay.gov.tr adresinden temin edebilecekler.

AĞRI İL ÖZEL İDARESİ

Ağrı İl Özel İdaresi sözlü sınavla sözleşmeli personel alacak.

Ağrı İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği bünyesinde, tam zamanlı olarak çalıştırılmak üzere 3 inşaat mühendisi ile 1 inşaat teknikeri istihdam edilecek.

Sözlü sınav, 28 Haziran 2011 tarihinde saat 10.00'da Ağrı İl Özel İdaresi Genel Sekreterliğinde gerçekleştirilecek.

Adaylar başvurularını, 27 Haziran 2011 tarihinde mesai saati sonuna kadar Ağrı İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne yapacaklar.

Sınav sonuçları da Genel Sekreterlik tarafından ilan edilecek.

DOĞU MARMARA KALKINMA AJANSI

Öte yandan, Doğu Marmara Kalkınma Ajansı (MARKA), Bolu, Düzce, Kocaeli, Sakarya ve Yalova'da çalıştırılmak üzere toplam 7 uzman personel istihdam edecek.

Buna göre, iktisat uzmanı 1, istatistik uzmanı 1, sosyolog 1, uluslararası ilişkiler uzmanı 1, ziraat mühendisi 1, makine mühendisi 1, kamu yönetimi uzmanı 1 olmak üzere toplam 7 uzman personel alacak.

Detaylı bilgi, www.marka.org.trinternet sitesinde ve bölge valiliklerinin internet sitelerinde yayımlanacak.

Adaylar, www.marka.org.trinternet sitesi ile bölge il valiliklerinin internet sitelerindeki personel alım ilanı tam metninde belirtilen başvuru belgelerini, 4-15 Temmuz tarihlerinde saat 08.30 ile 18.30 saatleri arasında Doğu Marmara Kalkınma Ajansına verecekler.

AA

EKONOMİ Kategorisindeki Diğer Haberler