YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Vakıfbank 800 personel alacak
Vakıfbank 800 personel alacak
13 Mart 2015 12:01
Türkiye'de 900. şubesini Antalya'da açan VakıfBank, bu yıl 40 yeni şube açıp 800 yeni personel almayı planlıyor.

Müşterilerine daha yakın olma ve tabana yayılma stratejisi doğrultusunda şube ağını genişletmeye devam eden VakıfBank, 900. şubesini Antalya Aksu’da hizmete açtı. 2014 yılında net karının yanı sıra kredi, mevduat ve toplam aktif büyümesi de sektör ortalamalarının üzerinde gerçekleşen VakıfBank, müşterilerine en hızlı çözümleri sunmak için şube açılışlarına devam ediyor.

2015 yılında 40 yeni şube

2014 yılsonu net karı 1 milyar 753 milyon TL’ye ulaşan VakıfBank, nakdi ve gayrinakdi kredi olarak Türkiye ekonomisine 133 milyar TL finansman sağladı. 2015 yılında da yatırımlarını sürdürecek olan VakıfBank, yılsonuna kadar 40 yeni şube açmayı ve yaklaşık 800 personel alımı yapmayı planlıyor.

Aydoğan: “Türkiye’ye yatırımlarımız devam edecek”

VakıfBank Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Gündüz ve Üyeleri ile birlikte Antalya Aksu Şubesi’nin açılışını gerçekleştiren VakıfBank Genel Müdürü Halil Aydoğan, “2014 yılında, mevduatımızı sektör ortalamasının üzerinde büyüterek pazar payımızı artırdık. Toplam mevduatımız yıllık %13 büyüme ile 91 milyar TL’yi aşarken, şube sayımızdaki artışa paralel olarak, mevduatımız da hızla tabana yaygınlaşmayı sürdürdü. Hizmet çeşitliliğimizi artırmak ve müşterilerimize daha yakın olmak amacıyla 900. şubemizi Antalya Aksu’da hizmete açmış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Turizm ve tarımın yanı sıra hızla gelişen sanayisiyle de Türkiye ekonomisine önemli katkılar sağlayan Antalya başta olmak üzere bölgedeki tüm müşterilerimizin yanında olmak, onlara daha iyi hizmet vermek ve en hızlı çözümleri sunmak için yatırımlarımıza devam edeceğiz.”

Etiketler: ,
EKONOMİ Kategorisindeki Diğer Haberler