YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Türk bayrağına hakaret...
Türk bayrağına hakaret...
15 Haziran 2011 14:40
Türkiye'deki seçim sonuçlarını yorumlayan İngiliz The Economist, analiz haberinde yer alan Türk bayrağında yıldız yerine çarpı işareti kullandı.

İngiliz The Economist dergisinin internet sitesinde yayımlanan, "Erdoğan'ın hat-trick'i" başlıklı haber analizde Türkiye'deki seçim sonuçları yorumlandı.

Haberin içinde kullanılan banner kapağındaki Türk bayrağında yıldız yerine çarpı işareti konması ise dikkat çekti.Amberin Zaman imzalı haber analizde, Ak Parti'nin oyların yaklaşık yüzde 50'sini alarak, üst üste üçüncü kez seçimlerden zaferle ayrıldığı, ancak Kürt meselesi, Suriyeli mülteci krizi ve giderek "hararetlenen" ekonomik konuların kendisini beklediği vurgulandı.

Analizde, "Ülkenin karizmatik Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan, art arda üç seçim kazanan ilk lider olmakla kalmadı aynı zamanda her seferinde partisinin oyunu artırmayı da başardı" denildi.

Analiz haberin içinde kullanılan banner kapağında yer alan Türk bayrağında yıldız yerine "çarpı" işareti kondu. Kapağın Türkiye'deki seçimler için özel olarak hazırlandığı belirtildi


 

Bu bayragı görünce kordudan kalp atışları bozuluyor
 // osman tahmaz
Dünya bu bayragı görünce eminim kordudan kalp atışları degişiyor ritimleri bozuluyor benim şanlı bayragımı bu şekilde çizenleri kınıyorum....
16 Haziran 2011 12:44
rüyanda görürsün ancak...
 // fatih mert
İçindekini dışa vurmuş sadece.En büyük hayalleri o zaten......
15 Haziran 2011 22:53
EKONOMİ Kategorisindeki Diğer Haberler