YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
THY'den o öğrencilere indirim müjdesi
THY'den o öğrencilere indirim müjdesi
26 Kasım 2014 19:00
Erasmus öğrencilerine THY'den indirim ve ek bagaj hakkı müjdesi geldi.

THY ile Türkiye Ulusal Ajansı arasında imzalanan protokolle Erasmus programı yararlanıcılarına indirim ve ek bagaj hakkı sağlanacak.

Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır'ın himayelerinde, Türk Hava Yolları ile Türkiye Ulusal Ajansı arasında imzalanan protokolle Erasmus programı yararlanıcılarına, projeleri kapsamında gerçekleştirecekleri yurt dışı seyahatlerinde yüzde 20 bilet indirimi ve 10 kilogram ek bagaj hakkı tanınacak.

Ek bagaj hakkı

THY ile Türkiye Ulusal Ajansı arasında Erasmus programından yararlananların biletlerinde indirim ve kargolarında ek bagaj hakkı sağlanmasına yönelik iş birliği protokolü, THY Genel Müdürlük binasında düzenlenen törende imzalandı. Törende konuşan AB Bakanı ve Başmüzakereci Bozkır, gurur duydukları milli hava yolu şirketi THY'nin, Türkiye'nin yapabileceklerini dünyaya en güzel şekilde gösterdiğini anlattı.

Bakan istedi indirim yüzde 20'ye çıktı

Bakan Bozkır, THY'nin, gençlerin yararına olan proje için iş birliği teklifinde bulunduğunu belirterek, protokolle Avrupa'ya seyahat edecek Erasmus yararlanıcısı gençlere, THY uçuşlarında yüzde 15 indirim ve 10 kilogram ek bagaj hakkı sunulacağını bildirdi.

 

EN SON HABER

 

EKONOMİ Kategorisindeki Diğer Haberler