YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Taşeron işçilere müjdeli haber
Taşeron işçilere müjdeli haber
03 Nisan 2015 10:51
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, yargıya taşınan konularda yargının verdiği kararlardan bir tanesinin karayolları olduğunu belirterek,"Karayollarının ihtiyaçları doğrultusunda bu elemanların kadroya alınmaları konusunda çalışma var" dedi.

Taşeron işçilere müjde Genel Kurul'da İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu ile Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Tasarısının tümü üzerindeki görüşmelerde Çalışma Bakanı milletvekillerinin soruları yanıtladı.

Karayollarında çalışan işçilere işaret eden ve bu konudaki yargı kararlarına dikkat çeken Çalışma Bakanı, "Bunların kadroya alınmalarıyla ilgili Sayın Başbakanımız Türk-İş'i ziyaretinde açıkça ifade ettiler. Bununla ilgili ayrıntılı açıklamayı kendileri yapacaklardır. Karayollarının ihtiyaçları doğrultusunda bu elemanların kadroya alınmaları konusunda bir değerlendirmeyi tamamlamış bulunuyoruz ama ayrıntılarını Sayın Başbakanımız açıklayacak."

 

TAKVİM

guvenlik
 // yahya ceran
sayin basbakanim bizlerde konya turk telekomda guvenlik olarak calisiyoruz bizleride turk telekoma kadrolu olarak alirlarsa size minnettar kaliriz sizi seven sizi cani gonulden seven hemseriniz yoldasiniz selam ve dua ile...
03 Nisan 2015 11:16
EKONOMİ Kategorisindeki Diğer Haberler