YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Rıza Sarraf'a ihracat ödülü
Rıza Sarraf'a ihracat ödülü
21 Haziran 2015 17:15
İşadamı Rıza Sarraf'a, Türkiye İhracatçılar Meclisi 22. Olağan Genel Kurulu ve İhracatın Şampiyonları Ödül Töreni’nde mücevher sektöründe ödül verildi. Ödülü Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş takdim etti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Grand Tarabya Otel’de düzenlenen Türkiye İhracatçılar Meclisi 22. Olağan Genel Kurulu ve İhracatın Şampiyonları Ödül Töreni’ne katıldı. Törende; Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci ve TİM Başkanı Mehmet Büyükekşi, Volgan Gıda Dış Ticaret Limited Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Rıza Sarraf ve çok sayıda davetli hazır bulundu. Törende ihracat şampiyonlarına ödülleri takdim edildi. Mücevher sektöründeki ödülü ise Volgan Gıda Dış Ticaret Limited Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Rıza Sarraf aldı.

.............
 // salim
elhamdülüllah halkbankın uluslararası bir banka olmasını sağcı solcu dindar kindar yerli yabancı tapınakçı dostlarla bir olup engelledik.Senin ne işin var uluslararası 8 banka arasına girmeye çalışmakda.Sen ihtiyaç konut araç kredisi ver havale işleri yap yeter yerli ve milli bankam benim ...
21 Haziran 2015 Pazar 18:07
EKONOMİ Kategorisindeki Diğer Haberler