YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Paris seferlerine başlıyor
Paris seferlerine başlıyor
01 Şubat 2010 10:49
Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan Paris'e uçuşların 12 Mart itibarıyla başlayacak

Pegasus Havayolları, 12 Marttan itibaren Paris seferlerine başlayacak. 

Pegasus Havayolları'ndan yapılan açıklamada, şirketin 20'nci kuruluş yılını 19'uncu yurt dışı uçuşuyla kutladığı belirtilerek, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan Paris'e uçuşların 12 Mart itibarıyla başlayacağı bildirildi.

Seferlerin İstanbul'dan Paris'e 49.99 ve Paris'ten İstanbul'a 79.99 avrodan başlayan fiyatlarla gerçekleştirileceğini ifade edilen açıklamada, Paris uçuşlarının her gün İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan saat 10.35'de Orly Havalimanı'na, Paris'ten de saat 14.00'de Sabiha Gökçen Havalimanı'na yapılacağı belirtildi. 

Açıklamada, Paris'e uçmak isteyen yolcuların Adana, İzmir, Kayseri, Bodrum, Diyarbakır, Dalaman, Kıbrıs, Ankara, Gaziantep, Konya, Samsun'dan İstanbul bağlantılı olarak uçuşlarını gerçekleştirebilecekleri, ayrıca Paris'ten de İstanbul bağlantılı olarak Adana, İzmir, Kayseri, Antalya, Bodrum, Diyarbakır, Kıbrıs, Ankara, Gaziantep, Konya, Samsun ve Trabzon'a uçulabileceği bilgisi yer aldı.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Pegasus Havayolları Genel Müdürü Sertaç Haybat, dış hat seferlerine Paris'i de eklemekten büyük mutluluk duyduklarını belirterek, uçuşlarla ilgili bilet satışına bugünden itibaren başlandığını ifade etti. 

Dış hatlarda yüzde 46 büyüme gerçekleştirdiklerini kaydeden Haybat, Viyana, Manchester, Birmingham ve Paris'ten sonra dış hatlardaki tarifeli uçuş noktalarının sayısının 19'a çıktığını bildirdi.

AA

EKONOMİ Kategorisindeki Diğer Haberler