YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Onay çıktı! Emeklilere güzel haber
Onay çıktı! Emeklilere güzel haber
10 Ağustos 2015 07:35
Emeklilerin 250 TL taksitle konut başvurusuna TOKİ'den onay çıktı

Tüm İşçi Emeklileri Dul ve Yetimleri Derneği’nin TOKİ’ye yaptığı ev başvurusuna onay çıktı. Ev almak isteyen emeklilerin başvuru yapabilmesi için aranan şart ise Tüm İşçi Emeklileri Dul ve Yetimleri Derneği üyesi olması ve üzerine herhangi bir mülkiyeti bulunmaması. 2+1 VE 3+1 SEÇENEĞİ Bu şartlara uygun emekliler, derneğin faaliyet gösterdiği illerdeki şubelere başvuru yapabiliyor. Emekliler, 2+1 veya 3+1 ev seçeneklerinden bir tanesini seçebiliyor. 2+1 evlerin 240 ayda 250 lira taksiti bulunuyor. 3+1’ler için ise fiyat henüz belirlenmiş değil.

BAŞVURU SAYISI PATLADI

Derneğin Adana Şubesi’ne 8 bin 500 başvuru geldi. TOKİ'nin kararının ardından derneğin üye sayısında da bir hayli artış oldu. Tüm İşçi Emeklileri Dul ve Yetimleri Derneği Adana Şubesi’nin üye sayısı kısa sürede 5 binden 15 bine yükseldi.

ARANAN ŞARTLAR AKP HÜKÜMETİNDEN DAYI AMCA YEGEN OLMA ZORUNLU
 // Kara Murat
İMKANSIZ...
10 Ağustos 2015 Pazartesi 14:58
TOKİ1
 // SELAMİ ÖZDE
AK PARTİNİN EN BÜYÜK HATASI NEDİR BİLİYORMUSUNUZ.13 yıldır memur kesime TOKİ KANALIYLA EV SAHİBİ YAPAMAMAktır.Çıkacaksınız rüşvet konusunda atıp tutacaksınız,Memura Toki kanalıyla ev sahibi yapma konusunda bir adım atmayacaksınız.Ben hala 900 lire kira ödüyorum,para biriktirme şansım yok,aldığım ancak kıt kanaat yetiyor,KİMSE GOLGOL yapmasın,hele hele terbiyesizlik hiç yapmasın,yok efendim şöyle yapsaydın yok böyle yapsaydın gibi basitliğin içine hiç girmesin,...
10 Ağustos 2015 Pazartesi 12:20
EKONOMİ Kategorisindeki Diğer Haberler