YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
O gitmeyince, Davos ona geliyor
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘One Minute’ çıkışı sonrası gündeme oturan Davos’taki Dünya Ekonomik Forumu toplantıları, artık her yıl İstanbul’da da yapılacak.
O gitmeyince, Davos ona geliyor
11 Ekim 2011 / 08:08 Güncelleme: 11 Ekim 2011 / 08:09

Cüneyd Zapsu Danışmanlık’ın sahibi Cüneyd Zapsu, CNBC-e’ye yaptığı açıklamada, Davos’u düzenleyen Dünya Ekonomik Forumu’nun her yıl İstanbul’a geleceğini, gelecek yılki toplantının 19-22 Haziran’da yapılacağını açıkladı. Zapsu “Aynı Davos’taki gibi Avrupa, Ortadoğu ve Orta Asya’yı birleştiren tek toplantı olacak” dedi. Başbakan Erdoğan, 2009 yılında İsrail Cumhurbaşkanı Peres’le birlikte katıldığı paneli terk ederek “Daha da Davos’a gelmem” demişti (Star)

17:25
 // Merdan dağcılar
Davos neki,siz haber görmediniz.bütün avrupa bu ülkenin milleti önünde saygı durusunda buluncak.nerden biliyorsun diyeceksin benim bildiğim dünynın bilmediği seyler cok var.yada görmazden geliyorlar.bu millet ne badireler atlattı,gelelim konuya!sen kalkacaksın basbakanımızın lafını kesecek kadar hadini aşacaksın sonra davosa tekrar gel diyeceksin yemezler gülüm yemezler!bu millet biraz birbirine sahip çıkıp arka çıksa siz ozamn bu ülkenin yükselişini görün....
13 Ekim 2011 17:25
EKONOMİ Kategorisindeki Diğer Haberler