YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Naksan Holding TUSKON'dan ayrıldı
Gaziantep'in köklü holdingleri arasında yer alan, yönetim kurulu başkanlığını Cahit Nakıboğlu'nun yaptığı Naksan Holding, geçtiğimiz günlerde paralel yapı soruşturması kapsamında binaları aranan TUSKON'dan ayrıldıklarını duyurdu.
Naksan Holding TUSKON'dan ayrıldı
09 Kasım 2015 / 21:40 Güncelleme: 09 Kasım 2015 / 21:50

Naksan Holding'den Yönetim Kurulu Başkanı Cahit Nakıboğlu adına yapılan yazılı açıklamada, şirket olarak hiçbir kurum ve yapıya bağlı olmadan Türk ekonomisine katkı sunmayı sürdürecekleri kaydedildi.

'Bugünlere devletimiz ve hükümetlerin desteğiyle geldik' diyen Nakıboğlu, Türkiye İşadamları ve Sanayiciler Konfederasyonu (TUSKON)'dan ayrıldıklarını belirttiği açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

"Her zaman millet iradesi ile şekillenen demokrasinin ve demokrasinin yürütücüsü olan devletimizin yanında olduk. Naksan Holding olarak TUSKON'dan ayrıldık. Bundan böyle hiçbir tüzel veya gerçek kişiler, ismimizi herhangi bir kurum ve kuruluşla anmamalıdır. Bizim tek düşüncemiz ülkemize ve milletimize daha fazla katkı sağlamaktır. Devletimiz ve hükümetlerin desteğiyle bugünlere geldik. Bundan sonrada aynı tempoda azim ve kararlılık ile yolumuza devam edeceğiz. Devletimiz, milletimiz ve cumhuriyetimizin bekası için üst düzeyde hissettiğimiz sosyal sorumluluğumuzu daha büyük bir ciddiyetle ve hassasiyetle sürdürerek yolumuza devam etmenin en büyük arzumuz olduğunun kamuoyunca bilinmesini isteriz."

 

DHA

Naksan
 // uykucu
icin kivirma vakti geldigine gore feto'nun bittiginden emin olabiliriz. ...
10 Kasım 2015 Salı 08:59
Planlar Tutmadı2
 // Salim Ogaş
Seçimden sonra operasyonlara devam. Paçalar tutuştu. Takiyeci tayfası milletin aklını hafife alıp ilişkiyi kestik ayağında. Millet de yedi....
10 Kasım 2015 00:01
Planlar tutmadı1
 // Salim Ogaş
Kayseri de Boydaklar, İzmir de Küçükbay Yağ( orkide yağ), şimdi de bunlar. 1 kasıma kadar fetö bekleyin bu hükümet gidici diyordu. Şimdi ise...
09 Kasım 2015 23:57
EKONOMİ Kategorisindeki Diğer Haberler