YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Komşusuna kızan şahıs otomobili yaktı
Komşusuna kızan şahıs otomobili yaktı
11 Kasım 2014 16:22
Komşusuna kızan şahıs otomobili yaktıAnkara’da bir kişi, ödeme yapmasına rağmen komşusundan alamadığı otomobili yakarak kullanılmaz hale getirdi.

Olay, Mamak ilçesi Yeni Bayırdır Mahallesi 1900. Sokak’ta meydana geldi. İddiaya göre, B.S. üst komşusunun otomobilini almak için 6 bin lira ödeme yaptı. B.S. parayı ödemesine rağmen komşusu otomobilin satış işlemini gerçekleştirmedi. Bu duruma sinirlenen B.S., satın alacağı otomobile zarar verdi.

Aradan geçen zamana rağmen parasını ve otomobili alamayan B.S., komşusuna sinirlenerek bu seferde otomobili yaktı. Çevredeki vatandaşlar itfaiye ve polise haber verdi. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri yanan arabayı sündürdü.

Otomobil kullanılamaz hale gelirken, polis B.S.’yi gözaltına alarak karakola götürdü.
Otomobili parayı alamadığı ve zoruna gittiği için yaktığını söyleyen B.S.’nin eşi, “Benim eşime 6 bin liraya sattı. Parasını yedi, bu arabayı da vermedi. Eşim rahatsız, zoruna gittiği için arabayı yaktı. Bizim 6 bin liramızı dolandırdı. Kafasına taktı, neden benim paramı vermiyor dedi” diye konuştu.  Polis, olayla ilgili soruşturma başlattı.

EKONOMİ Kategorisindeki Diğer Haberler