YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kapadokya'da hafta sonu yoğunluğu yaşanıyor
Kapadokya'da hafta sonu yoğunluğu yaşanıyor
05 Haziran 2016 12:11
Peri bacaları, kayadan oyma kiliseleri ve vadileriyle ünlü Kapadokya'da hafta sonu yoğunluğu yaşanıyor.

Yerli ve yabancı turistlerin ziyaret ettiği Kapadokya bölgesinde, hafta sonu, müze ve ören yerlerindeki ziyaretçi sayısında artış yaşandı. Özellikle bölgenin en önemli ören yeri olan Göreme Açık Hava Müzesi'nde ziyaretçiler bilet alabilmek için uzun kuyruk oluşturdu.

Kapadokya bölgesinin önemli yerlerini ziyaret eden yerli ve yabancı turistler, bol bol fotoğraf çekerek, gördükleri manzarayı ölümsüzleştirdi. 

Ramazan ayı öncesi son hafta sonu olması ve havaların ısınması dolayısıyla bölgedeki konaklama tesislerinin de tamamının dolu olduğu öğrenildi.

Göreme Açık Hava Müzesi başta olmak üzere Uçhisar, Zelve, Paşabağları gibi tarihi ve turistik mekanları ziyaret eden turistler, Kaymaklı yer altı şehrini de ziyaret ederek bölgeden ayrılıyor. 

 

AA

bu işi bir duşunun.patronlar da evet der.
 // hursit dilaver
ama antalya ve alanya boş. tek çare var. hesap yapılsın ve suriyeli, göçmenlerin çadırlardaki masrafı ile antalya otellerinde kalma maliyeti ne lur.normal zamanda 1 kişinin yemek maliyeti 3 eurodur.zaten bu rakamı aşan aşçıbaşını işten atarlar.hesaplayın ve çadırdaki masrafı daha çoksa otellere gelsinler.işsizlik çok. personel iş bulamıyor.bari çare olur.haa bakmayın siz araplar duvara el silermiş falan..silerse de temizliyeceksin.elin gavurunun kusmuğu,meydana işemesine mi razısın. ...
05 Haziran 2016 Pazar 12:29
EKONOMİ Kategorisindeki Diğer Haberler