YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kamuda yeni memur alımı
Kamuda yeni memur alımı
28 Ekim 2011 09:27
Kamu İhale Kurumu (KİK), 15 uzman yardımcısı alacak...

Kamu ihale uzman yardımcılığı giriş sınavı duyurusu, Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlandı.

Buna göre, Hukuk Fakültesi, İktisat, İşletme, Siyasal Bilgiler, İktisadi ve İdari Bilimler, İnşaat Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun olanlardan toplam 15 kamu ihale uzman yardımcısı alınacak.

İki aşamalı yapılacak sınava katılmak isteyen adaylar, 14-25 Kasım tarihleri arasında istenilen belgeler ile Kurumun İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığı, Mevlana Bulvarı (Konya Yolu) No:186 Balgat'taki adresine şahsen veya posta yoluyla başvuruda bulunacak.

Yazılı sınav 21-22 Ocak 2012 (21 Ocak Mühendislik, 22 Ocak Hukuk ve Sosyal Bilimler) tarihlerinde, Gazi Üniversitesi Rektörlüğü tarafından Ankara'da, sözlü kısmı ise daha sonra KİK tarafından belirlenecek bir tarihte yapılacak.

Yazılı sınava katılmaya hak kazanan adayların isimleri 16 Aralıkta, kurumun internet adresinden ilgililere duyurulacak. Sınavın yapılacağı yer ve sınav saatlerini gösteren Sınav Giriş Belgesi ise sınavdan en az 10 gün önce yazılı sınava girmeye hak kazanan adayların adreslerine gönderilecek. (AA)

EKONOMİ Kategorisindeki Diğer Haberler