YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kamuda personel alımı...
Kamuda personel alımı...
13 Mayıs 2011 10:51
Konya Selçuk Üniversitesi Rektörlüğü, sözleşmeli 80 sağlık personeli alacak...

Meram Tıp Fakültesi Hastanesinde görevlendirilmek üzere, 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesine göre, KPSS (B) grubu puan sıralaması esas alınmak suretiyle 80 sözleşmeli personel istihdam edilecek.

Lisans mezunları için 2010 KPSS (B) grubu KPSSP3 puanı, otaöğretim mezunları için 2010 KPSS (B) grubu KPSSP94 puanı esas alınacak.

Adaylar başvurularını, 15 gün içinde Selçuk Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Hastanesi İnsan Kaynakları biriminden temin edecekleri başvuru formunu doldurarak aynı yere şahsen yapacaklar. Posta ile yapılan başvurular ise kabul edilmeyecek.

Başvuru sonunda atanmaya hak kazananların listesi, www.meramtip.com.tr adresinde ilan edilecek.

Meram Tıp Fakültesi Hastanesinde görevlendirilmek üzere alınacak olan sağlık personelinde aranacak şartlar, sayıları ve unvanları şöyle:

''1 sağlık fizikçisi (radyasyon sağlığı ve fizik alanında yüksek lisanslı ve yüksek lisans tezi radyoterapi uygulamaları alanında olması)

2 fizyoterapist (fakülte veya yüksekokulların fizik tedavi ve rehabilitasyon bölümü lisans programından mezun)

2 diyetisyen (fakülte veya 4 yıllık yüksekokulların diyetisyenlik bölümü mezunu veya beslenme ve diyetetik lisans programından mezun)

75 hemşire (hemşirelik veya sağlık memurluğu lisans programından mezun olmak (20 kişi), orta öğretim kurumlarının hemşirelik veya sağlık memurluğu programından mezun olmak, dahili branşlarda en az 2 yıl çalışmış olmak (15 kişi), ortaöğretim kurumlarının hemşirelik veya sağlık memurluğu programından mezun olmak, cerrahi branşlarda en az 2 yıl çalışmış olmak (8 kişi), ortaöğretim kurumlarının hemşirelik veya sağlık memurluğu programlarından mezun olmak, yataklı tedavi kurumlarında en az 1 yıl çalışmış olmak (32 kişi)'' (AA)

EKONOMİ Kategorisindeki Diğer Haberler