YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İş Hukukunda Önemli Konular kitapevlerinde!
İş Hukukunda Önemli Konular kitapevlerinde!
11 Mayıs 2015 10:00
Nevzat Erdağ ın üç yıllık araştırmalarının sonucu olan ve Bilge Yayınları’ndan yayınlanan “İş Hukukunda Önemli Konular” kitabının, bütün kitapevlerine dağıtımı yapılarak okuyucularla buluştu.

“Eyvah patronum işime son verdi. Ne yapacağım?” diyen çalışanında “İşçim işi bıraktı, gitti. Şimdi ne yapacağım?” diyen patronunda aklındaki tüm sorulara cevap bulacağı kitap, okuyucusu ile buluşuyor.

 

Yönetim Danışmanı, Serbest Denetçi, Eğitimci, Mali Müşavir ve Yazar Nevzat Erdağ, kitabında tüm çalışanların ve işverenlerin sosyal güvenlik ve çalışma koşullarıyla ilgili soru ve sorunlarını kısa ve öz bir şekilde yargı karaları ve mevzuat ışığında  anlatmayı esas almıştır.

Hizmet akdi ve yaşanan sorunlar, işçi ve işveren hakları, mobbing, iş sağlığı ve güvenliği, devlet destekleri bölümlerinden oluşan kitap kısa ve anlaşılabilir anlatımı ile dikkat çekmektedir.

Bu kitap; İş Kanunu’nu ölçü alarak, detaylarda kaybolmadan kullanılabilir ve uygulanabilir bilgi önem taşır düşüncesi ile, iş hayatında karşılaşılan özellikli konuları okuyucularına sunmaktadır.

Çalışma hayatında yer edinen herkesin bilmesi gereken, İş Hukuku ile bağlantılı olarak kaynak ve yol gösterici bir çalışma olan kitap, ilgili kanunların açıklamalarıyla alanında önemli bir kaynak niteliği taşımayı hedeflemektedir.

 

EKONOMİ Kategorisindeki Diğer Haberler