YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Havada Ramazan ucuzluğu
Ramazanın gelmesiyle birlikte hava yolu şirketleri de fiyatlarında ucuzluğa gitti... İşte Havada kampanyalar;
Havada Ramazan ucuzluğu
07 Ağustos 2010 / 08:36 Güncelleme: 07 Ağustos 2010 / 08:38

Havayolu şirketleri Ramazan ayını kapsayan döneme yönelik indirim kampanyaları başlattı. Bu dönemde yurt içi bilet fiyatları 49 -94 lira arasında değişiyor

Son yıllarda uygun fiyatlarıyla otobüs şirketlerinin en büyük rakibi olan havacılar Ramazan ayında da indirimli fiyatlar uygulayacak. Ramazan ayında tüketicileri havacılık sektöründe önemli fırsatlar bekliyor. Havayolu şirketleri, Ramazan ayında cazip indirim kampanyaları düzenliyor. Türk Hava Yolları’nın (THY) düzenlediği Ramazan kampanyasında İstanbul çıkışlı ve varışlı iç hat yolcu biletleri tüm vergi ve harçlar dahil 94 liradan satılıyor. Kampanya, 11 Ağustos-6 Eylül tarihleri arasında İstanbul çıkışlı ve varışlı tüm iç hat seferlerinde tek yön olarak geçerli olacak. Yolcular, THY’nin 2 Ağustos’ta satışa sunduğu kampanya biletlerinden ramazan ayı boyunca faydalanabilecek. Sadece THY seferlerinde uygulanacak kampanya, Anadolujet, ortak uçuşlar, Ercan ve Hopa seferleri için geçerli olmazken, kampanya kapsamında yapılan rezervasyonların biletlerinin en geç 24 saat içinde alınması gerekiyor.

Tüm havayolu şirketleri kampanya başlattı

• Onur Air, 5 bin iç hat biletini her şey dahil 49 liradan satışa sundu. 11 Ağustos-3 Eylül arasındaki iç hat uçuşları 49 lira olacak.

• Anadolu Jet’te 11 Ağustos-6 Eylül arasında vergiler ve harçlar hariç 59 lira.

• Pegasus Havayolları’nın ramazan kampanyası sona erdi. 22-29 Temmuz arasında bilet alanlar her şey dahil 49.90 liradan bilet alma imkanına kavuştu.

• Atlasjet, 11 Ağustos-6 Eylül arasında Ramazan ayına gözel herşey dahil tek yön 79 TL’den seyahat fırsatı sunacak. (Star)

EKONOMİ Kategorisindeki Diğer Haberler