YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Güney Ege sahillerinde bayram bereketi
Güney Ege sahillerinde bayram bereketi
03 Temmuz 2016 14:30
Ramazan Bayramı tatilini Muğla'da geçiren turistler, sahillerde yoğunluğa neden oldu.

Bayram tatilini Güney Ege sahillerinde geçiren vatandaşlar, plajlara akın etti. Vatandaşlar, Sakin Kent Akyaka, Bodrum, Marmaris ve Fethiye’deki plajlarda denize girdi.

''Ege'nin incisi'' olarak nitelendirilen Bodrum'da sıcak havayı fırsat bilen tatilciler, denize girip güneşlendi. Bayram tatili dolayısıyla tekne turlarında da hareketlilik yaşandı. Bodrum İskelesi'nden kalkan günübirlik gezi tekneleri, turistlere koyları gezdirdi.

Muğla ve ilçelerindeki sahiller, sıcağın bunaltıcı etkisinden kurtulmaya çalışanlar ve eğlenmek isteyenlerin tercihleri arasında yer aldı. 

Ula ilçesine bağlı Akyaka Mahallesi'nde tatilciler, halk plajında güneş ve denizin keyfini çıkardı. Bazı tatilciler denize girmeyi tercih ederken, bazıları Akyaka'dan kalkan günübirlik tur tekneleriyle koylarda denize girdi.

Marmaris'te Belediye Halk Plajı, Uzunyalı Sahili ve İçmeler Plajı'nı dolduran turistler de denizin keyfini çıkardı.

Fethiye'de tatilciler, Ölüdeniz Plajı, Belcekız Plajı ile Kumburnu Tabiat Parkı'na gitti. Macera sevenler de bin 900 metrelik Babadağ'dan yamaç paraşütüyle uçup Ölüdeniz'in manzarasını kuş bakışı izleme fırsatı buldu.

 

AA

EKONOMİ Kategorisindeki Diğer Haberler