YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Garipoğlu'na TMSF darbesi
Garipoğlu'na TMSF darbesi
05 Aralık 2009 15:04
TMSF, Garipoğlu Grubu'na ait 5 adet ticari ve iktisadi bütünlüğü satışa çıkardı

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), Garipoğlu Grubu'na ait 5 adet ticari ve iktisadi bütünlüğü satışa çıkardı. 2010 Şubat ve Mart aylarında ihaleye çıkarılacak olan ticari ve iktisadi bütünlükler; Akmaya, Ak Nişasta Avpil PVC Pencere ve Kapı Sistemleri, Berolina Plastik ile Entil Döküm Ticari ve İktisadi Bütünlüklerinden oluşuyor.

TMSF, Garipoğlu Grubu'nun borçlarına karşılık devralınan 5 adet Ticari ve İktisadi Bütünlüğü satışa çıkardı. İhaleye çıkarılacak olan ticari ve iktisadi bütünlükler; Akmaya Ticari ve İktisadi Bütünlüğü, Ak Nişasta Ticari ve İktisadi Bütünlüğü, Avpil Pvc Pencere ve Kapı Sistemleri Ticari ve İktisadi Bütünlüğü, Berolina Plastik Ticari Ve İktisadi Bütünlüğü ve Entil Döküm Ticari ve İktisadi Bütünlüğü'nden oluşuyor.

KAPALI ZARF YÖNTEMİ İLE YAPILACAK


Kapalı zarf ve açık artırma yöntemiyle gerçekleştirilecek ihalelerin tümü, TMSF Binası'nda yer alan Konferans Salonu'nda saat 11.00'da düzenlenecek. Akmaya Ticari ve İktisadi Bütünlüğü 84 milyon 700 bin Amerikan doları, Ak Nişasta Ticari ve İktisadi Bütünlüğü 22 milyon 400 bin Amerikan doları, Avpil PVC Pencere ve Kapı Sistemleri Ticari ve İktisadi Bütünlüğü 10 milyon 200 bin Amerikan doları, Berolina Plastik Ticari ve İktisadi Bütünlüğü 14 milyon 500 bin Amerikan doları, Entil Döküm Ticari ve İktisadi Bütünlüğü 27 milyon Amerikan doları muhammen bedele sahip bulunuyor.

EKONOMİ Kategorisindeki Diğer Haberler