YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Evden eve nakliyat bir güven işidir
Evden eve nakliyat bir güven işidir
05 Ağustos 2016 16:22
Nakliyat sektöründe kurumsallaşma adı altındaki bu yeni makalemiz ile sektörde olmasını arzuladığımız bazı konulara yer vereceğiz.

İnsan ilişkilerinde güven esastır. Bu durum işinizi yapan kişi ve firmalar için de geçerlidir. Evinizi taşımaya karar verdiğinizde anlaştığınız firma ya da şahıslara her yönden güven duymalısınız. 

Ankara Evden Eve Nakliyat Firmaları arasında güvenli firma aramak yerine artık bu sektörde yetkinliği kanıtlanmış firmalara hızlı erişmek gerekliliği günümüzde olmazsa olmaz bir durumdur.

Eşyalarınız taşınırken eve gelen nakliyat personeli kesinlikle eğitimli olmalı, maddi olduğu kadar manevi değerlere sahip çıkmalıdır. İşin yapısına uygun kıyafet ve ekipmanlar kullanmalı, eşyalara zarar gelmeyecek şekilde nakliyat işlemini yapmalıdır.

Personelin üslubu değerlerimizle örtüşmeli, yaptığı işin kendisinin mesleği olduğunun bilincinde olmalı ve saygıyı hak etmelidir.

Günümüzde kötü niyetli insanların kol gezdiği bir ortamda farklı olduklarını hissettirmeli ve yeni portföylerini de bu yapıları ile kazanmalılardır.

MÜŞTERİYE DÜŞEN GÖREVLER

Müşteri tarafında da bazı yapılması gerekenler vardır. Firma seçimi, evin konum ve taşınma şartları, eşyaların paketleme, montaj ve demontaj işlemleri firma ile net olarak görüşülmelidir.

Nakliyat her şeyin dahil olduğu bir iş değildir. Her işlemin kendine öz zaman ve uzmanlık gerektiren yanları vardır. Bu nedenle taşınma sırasında bazı konular önceden konuşulmalı ve aksaklık yaşanmadan sorunsuz bir evden eve nakliyat hizmeti alınmalıdır.

ankara-ozguven-nakliyat1.jpg

 

EKONOMİ Kategorisindeki Diğer Haberler