YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Erdoğan sevgisi 25 milyon dolarlık yatırım yaptırdı
Erdoğan sevgisi 25 milyon dolarlık yatırım yaptırdı
24 Mart 2016 11:28
Bakırköy'deki Central Park İstanbul projesinden 25 milyon dolarlık farklı daireler alacağını belirten Suudi iş adamı, “Burada yatırım yapmamızın en güçlü nedeni Cumhurbaşkanı Erdoğan’dır” dedi.

Ağaoğlu Şirketler Grubu’nun Bakırköy’de hayata geçirdiği Ağaoğlu Central Park İstanbul projesinden 25 milyon dolarlık alım yapan Suudi Arabistanlı işadamı Marvan B.A. Ashour “İstanbul’da yatırım yapmamızın en büyük ve en güçlü nedeni Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dır” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile kişisel olarak tanışıklığı olmadığını ancak onu çok sevdiğini ve saygı duyduğunu belirten Ashour “Burada olmamızın en önemli ve en güçlü nedenlerinden biri kendisidir” dedi.

İstanbul’da yatırım planlarının devam edeceğini belirten Ashour, farklı bölgelerde de yatırım yapacaklarını belirtti.

Daha önce İstanbul’da küçük çapta yatırımları olduğunu kaydeden Suudi işadamı, Central Park projesine 25 milyon doların üzeinde bir bütçe ayırdığını ve hangi tipte daireler olacağı üzerine çalışıp karar vereceklerini söyledi.

Alacağı bu daireleri Suudi Arabistan’daki müşterilerine ve dostlarına satmayı planladığını söyleyen Ashour, farklı ülkelerde yatırım yaptığını ve Türkiye’de yatırım yapmanın güvenli ve kârlı olduğunu söyledi. 

x
 // x
25 milyon $ dev yatırım mı?

Çerez parası.
...
24 Mart 2016 Perşembe 15:03
EKONOMİ Kategorisindeki Diğer Haberler