YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Emekliye bayram öncesi piyango!
Bayram'dan önce pazarlık bitiyor! 10 milyon emeklinin merakla beklediği promosyon pazarlığının Kurban Bayramı’na kadar sonuçlanması bekleniyor.
Emekliye bayram öncesi piyango!
21 Eylül 2013 / 11:32 Güncelleme: 21 Eylül 2013 / 15:26

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, önceki gün emeklilere verilecek banka promosyonuyla ilgili Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanı Yadigar Gökalp İlhan, Halk Bankası, Ziraat Bankası, Vakıfbank Genel Müdürü ile Memur-Sen Başkanı ile bir araya geldi. Gündoğdu, görüşmede emekliye promosyon verilmesi talepleriyle ilgili hazırladıkları çalışmayı anlattı.

Gündoğdu, “Memur-Sen’in mücadelesi sonrası kamu görevlilerinin maaş aldıkları bankalardan promosyon hakkından yararlanmaya başladılar. Şimdi de emekliler için çalışıyoruz. Onlarında maaş aldıkları bankadan promosyon hakkı elde etmelerini istiyoruz. Bu konuda da olumlu bir sonuç elde ederek emeklilerimize promosyon müjdesi vermek istiyoruz” dedi. Memur-Sen Genel Başkan Yardımcısı Hacı Bayram Tonbul, bayramdan önce uzlaşmayı umduklarını belirterek, tarafların bir iki gün içinde yeniden bir araya geleceğini söyledi.

hükümet tarih oluyor
 // emrah öztaş
yaştan bekletilenlerin hakkını dağıtanlar, seçimlerde sizi tarih edeceğiz. ...
21 Eylül 2013 Cumartesi 20:39
EKONOMİ Kategorisindeki Diğer Haberler