YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Doğan Holding'den açıklama
Doğan Holding'den açıklama
14 Mart 2011 12:47
Doğan Yayın Holding'den açıklama...

Doğan Yayın Holding A.Ş, “medya varlıklarının satıldığı” yönündeki haberlerin gerçeği yansıtmadığını duyurdu.

Doğan Yayın Holding A.Ş'nin, Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yayımlanan açıklamasında, şirket bünyesinde faaliyet gösteren medya varlıklarının satışı ile ilgili olarak, hafta sonu ve bugün bazı medya organlarında yer alan “medya varlıklarının satıldığı” yönündeki haberlerin gerçeği yansıtmadığı belirtildi.

Açıklamada, “Mevcut durum itibariyle, 'medya varlıkları'nın satışı konusunda şirketimiz tarafından kamuya açıklama yapılmasını gerektirecek herhangi bir gelişme ve durum bulunmamaktadır. Bu vesile ile şirketimiz kaynaklı olmayan haber ve söylentilere kesinlikle itibar edilmemesi hususunu tekraren hatırlatmak isteriz” denildi. (Hürriyet)

Dogan Yayın Holding kimin
 // seyit serdar aksehirli
Dogan Yayın Holdingin Aydın Dogan dısında kimin oldugunu biliyormusunuz.Dogan Yayın Ataturkcu cagdas musluman calıskan ulkesini seven milyonların ortak bir kalesidir. Batı ve dogu muslumanlarda cagdas degerlere inanan modern degerlere sahip Ataturku anlamıs ve onun degerlerini yasayan ve yasatan insan ve toplumlara tahammul edemiyor.Bosnanın basına gelende Doganın basına gelende budur.Aydın Dogan cagdas Ataturk milliyetcisi caliskan siyasetten km.lerce uzak bir Turk buyugudur....
22 Mart 2011 12:29
EKONOMİ Kategorisindeki Diğer Haberler