YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Cumhuriyet tarihinde bir ilk! Dualarla açıldı...
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Bizi Mursi'nin akıbetiyle tehdit eden gazete, geçen yıl Ziraat Bankası'nı itibarsızlaştırmaya çalışıyordu. Gafleti tembihle çözebilirsiniz ancak ihanetin ilacı yoktur" dedi.
Cumhuriyet tarihinde bir ilk! Dualarla açıldı...
29 Mayıs 2015 / 12:08 Güncelleme: 29 Mayıs 2015 / 12:20

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Eminönü’de Ziraat Katılım Bankasının açılış töreninde yaptığı konuşmada, "Bugün bizi Mursi'nin akıbetiyle tehdit eden gazete, geçen yıl da Ziraat Bankası New York Şubesi'ni itibarsız hale getirmeye çalışıyordu. Olağan, mutat bir denetimi 'Amerika'dan Ziraat Bankası'na büyük darbe' manşetleriyle ve adeta sevinçle verdiler. Gafleti tembihle, cehaleti talimle çözebilirsiniz ancak ihanetin ilacı yoktur" dedi.

İşte Erdoğan'ın konuşmasından satır başları:

Saldırılara rağmen büyümeye devam ediyor

Eski Türkiye artıklarının saldırılarına rağmen Ziraat Bankamız millete hizmet yolunda kararlılıkla yürüyor

İstanbul'un finans merkezi olması için var gücümüzle çalışıyoruz" diyen Erdoğan, "Bugün Londra, faizsiz bankacılığın önemli bir merkezi konumunda. Neden Londra olsun da İstanbul olmasın?

Ziraat ve Halk Bankası'na çamur attılar

Bazıları gezi olaylarında ekonomiyi durdurma çabasına girdiler. Bilhassa Ziraat Bankasına olmadık iftiralar çamurlar attılar aynı şekilde Halk Bankası'na çamur attılar.

EKONOMİ Kategorisindeki Diğer Haberler