YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bu sitede her şey bedava!
Böyle bir internet sitesinin eşi benzeri yok. Çünkü bu sitede ne alırsanız alın bedavaya geliyor. Peki bu nasıl mı oluyor?
Bu sitede her şey bedava!
04 Aralık 2013 / 09:30 Güncelleme: 04 Aralık 2013 / 11:49

www.bedavadanseyler.com adıyla yayın hayatına giren internet sitesi, portföyünde yer alan ürünleri üyelerine çekilişle dağıtıyor. Bu kampanyadan yaralanmak için yapmanız gereken ise çok basit: Siteye üye olmanız yeterli…

Türkiye'de bir ilk

Bu yönüyle Türkiye'de bir ilki gerçekleştiren site, üyelerinin cebinden para çıkmadan hizmet ediyor ve üyelerine kargo dahil hiçbir ücret yansıtmıyor, üstelik onlardan hiçbir mali bilgi de talep etmiyor.

Ezber bozan uygulama

Tüketicinin çok sık rastlamadığı bu uygulama, deyim yerindeyse, ezber bozuyor. ‘İzinli Pazarlama' platformu olan ‘Bedavadan Şeyler'e üye olanların kişisel bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşmadığı gibi, üyelerini spam mesajlardan da kurtarıyor.

Sitenin genel müdürü çok iddialı

Facebook, blog siteleri gibi mecralarda dağınık halde bulunan kampanyaları güvenilir bir platformda, tek çatı altında toplamaya çalışıyoruz, diye açıklama yapan Bedavadan Şeyler Genel Müdürü Savaş İmzalı, sitenin kısa sürede internet ortamında düzenlenen kampanyaların merkezi haline geleceğinin altını çizdi.

Alan memnun satan memnun

Sitedeki sistem ve uygulama ile ilgili olarak bilgi vermeyi de ihmal etmeyen İmzalı, sistemimizde kampanyaya sponsor olan firmalarda, üyelerimizde kazanıyor. Kampanyaya sponsor olup reklam veren firmalar, cüzi maliyetlerle çok sayıda kişiye ulaşıp firmalarını, ürünlerini, markalarını tanıtabiliyor, etkinliklerini duyurabiliyorlar. Üyeler ise herhangi bir maliyete katlanmaksızın bir tıkla kazanma şanslarını oluşturuyor, dedi.

Sitede çok fırsat var

Motosikletten elektrik süpürgesine, cep telefonundan fırına kadar birçok ürünün tüketiciyle buluştuğu sitede sağlığınızla ilgili önemli detaylar da var. Mesela bu site aracılığıyla, formda kalmak için kremler, sağlıklı bir yaşam için organik ürünler bulabilir veya geleceğiniz için check-up yaptırma fırsatı yakalayabiliyorsunuz.

Ayrıca, Apple iPhone 4S kazanma şansına da sahip olabilirsiniz. Nasıl mı? Sitedeki onlarca ürünün çekilişine katılmak için www.bedavadanseyler.com adresinden siteye üye olmak yeterli.

EKONOMİ Kategorisindeki Diğer Haberler