YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Böyle iş teklifi görülmedi!
İşe alınacak çift, yıl boyunca tek kuruş ödemeden Türkiye’yi ve dünyayı gezecek üstüne 5 bin TL maaş alacak. Yapılacak iş ve başvuru koşulları...
Böyle iş teklifi görülmedi!
27 Nisan 2010 / 14:44 Güncelleme: 27 Nisan 2010 / 14:46

Etstur,  iş başvurusu kabul edilecek bir çifte, hem yıl boyunca tatil imkanı, hem de 5 bin TL maaş imkanı sağlayacak.

İş teklifi için seçilecek çiftten bu yıl boyunca beklenen tek şey ise seyahat deneyimlerini, destinasyon bilgilerini ve anılarını misafirlerle interaktif mecralar üzerinden paylaşmaları olacak.

İşe alınacak çift, yıl boyunca tek kuruş ödemeden Türkiye’yi ve dünyayı gezecek. Ayrıca 5 bin TL maaş alacak çiftin tüm sağlık harcamaları ve sosyal güvenceleri tur şirketi tarafından karşılanacak.

Başvuruların 17 Mayısa kadar yapılacağını bildiren ETS tur İnsan Kaynakları Müdürü Feyza Görgü, “İnsan Kaynakları firması, en az lise mezunu adayların başvurularını inceleyerek uygun bulduklarını mülakata çağıracak. 1 Haziranda firma başvuruları 10 çifte yani 20 adaya indirerek bizimle paylaşacak” dedi.

Adayların 2-3 Haziranda web sitesinde tanıtılacağını belirten Görgü, şöyle konuştu:

“Seçilen çiftleri desteklemek isteyenler, adaylara oylarını vererek beğenilerini paylaşabilecekler. Misafirlerin vereceği bu oylar işe alınacak çiftin belirlenmesinde etkili olacak.

İşe Alım Kurulu da bu oyları göz önünde bulundurarak 1 asil 2 de yedek çifti seçecek. Asil çifte iş teklifinde bulunularak 15 Haziranda ilk tatiline çıkması sağlanacak.”

“AMAÇ, TATİLİ DOĞRU PLANLAMA BİLİNCİ OLUŞTURMAK”

Görgü, “Çalışmayı hayata geçirmelerindeki amaçla ilgili” soruya, “Bu hepimizin kurduğu bir hayaldir aslında. Pek çok insana en büyük hayallerinin ne olduğu sorulduğunda, verdikleri yanıtlar arasında mutlaka dünyayı dolaşmak ve gezmek yer alır” yanıtını verdi.

“TATİL YAPMAKTAN KEYİF ALMAYI BİLEN ÇİFT İSTİYORUZ”

Feyza Görgü, aradıkları çiftle ilgili özellikleri şöyle sıraladı:

“Öncelikli olarak, tatil yapmaktan keyif almayı bilen bir çift istiyoruz. Yani, gittiği yerlerin sadece turistik bölgelerini görmekle yetinmeyen, şehrin derinliklerinde kaybolmayı seven, gezgin ruhlu bir çift arıyoruz.

Hiç bilinmedik mekanlarda, plajlarda, restoranlarda gönüllerince eğlenmelerini istiyoruz. Bunun dışında iyi derecede yabancı dil bilmeleri, iyi bir eğitime sahip olmaları, iyi fotoğraf ve video çekimi yapabilmeleri, blog yazabilmeleri aranan önemli özellikler arasında.”

Çalışma kapsamında iyi tatil yapmayı bilen, gezgin ruhlu bir çifti işe alıp, yıl sonuna kadar onların seçecekleri yerlere tatile gitmelerini isteyeceklerini ifade eden Görgü, “Onlar da bu tatillerde, yaşadıklarını, gördüklerini videoya çekip, kendi bloglarında yazıp, fotoğraflayıp deneyimlerini tüm misafirlerimizle yıl boyunca paylaşabilecekler” diye konuştu.

Görgü, çalışmanın yıl boyunca süreceğini kaydetti.

“İŞE ALINACAK ÇİFTİ GÜZEL İMKANLAR BEKLİYOR”

İşe kabul edilecek çiftin, bütün yurt içi, yurt dışı tatil paketlerinden yararlanabileceğini anlatan Görgü, şu bilgiyi verdi:

“İlk destinasyonu kendileri belirleyecek olan çift diğer rotaları, tatilseverlerin oylamalarını göz önünde bulundurarak da seçebilecek. Bununla birlikte, çiftin her türlü ulaşım, vize, konaklama, yeme içme ihtiyaçları karşılanacak ve her ay çiftimiz toplam 5 bin TL maaş alacak. Sağlık ve sosyal güvenceleri de sağlanacak. (Milliyet)
 

EKONOMİ Kategorisindeki Diğer Haberler