YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bakıcı kadın dehşet saçtı
İsrail bu görüntüleri konuşuyor. Bir bakıcının 72 yaşındaki kadına uyguladığı şiddet kameralara an be an yansıdı. Görüntülerin emniyete ulaşmasının ardından bakıcı kadın tuıtuklandı.
Bakıcı kadın dehşet saçtı
09 Mayıs 2010 / 12:41 Güncelleme: 09 Mayıs 2010 / 12:56

İsrail bir bakıcı kadının 72 yaşındaki yaşlı bir kadına uyguladığı şiddeti konuşuyor. Olayın ortaya çıkması ise oldukça ilginç bir şekilde gelişti. 55 yaşındaki bakıcının yaşlı bir kadına bakmak için çalıştığı evde toplam 3200 dolar belirli aralarla kaybolmaya başlayınca gerçek ortaya çıktı.

Yaşlı kadının kocası ve gğlu evde paralar kaybolmaya başlayınca bir dedektif kiraladılar. Dedektif, hırsızı bulmak için eve iki adet güvenlik kamerası yerleştirdi. Güvenlik kamerası görüntüleri izlenince hırsızlıktan öte yaşanan bir vahşet gözleri önüne serildi. Görüntülerden hırsızı arayan dedektif ve aile fertleri adeta bir şok yaşadı. 55 yaşındaki bakıcının, bakmakla sorumlu olduğu konuşma özürlü 72 yaşındaki yaşlı kadına uyguladığı vahşeti gören aile fertleri gözlerine inanamadı. Görüntüler hemen emniyet yetkililerine iletildi ve bakıcı kadın tutuklandı.
İHA
 

EKONOMİ Kategorisindeki Diğer Haberler