YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
5 liraya 1 kilo ayakkabı!
5 liraya 1 kilo ayakkabı!
06 Kasım 2009 18:13
Bir ayakkabı firması 'kilosu 5 liradan ayakkabı' satınca, vatandaşlar mağazaya akın etti.

Edirne'de bir ayakkabı firmasının açılış nedeniyle düzenlediği ''kilosu 5 liradan ayakkabı'' kampanyasına Edirneliler yoğun ilgi gösterdi.

Talatpaşa Asfaltı'nda açılan ayakkabı dükkanının önüne saatler önce gelen çok sayıda vatandaş, mağazanın açılış saatini bekledi. Mağaza sahibi Alpaslan Selçuk'un mağazanın açılış kurdelesini kesmesinin ardından, mağaza önünde bekleyen yaklaşık 350 kişi büyük bir hızla alış veriş için mağazanın içine akın etti.

Kilosu 5 lira olan ayakkabıların bulunduğu reyona ilgi gösteren Edirneliler, kısa sürede reyondaki ürünleri tükettiler. Mağazada ''kilosu 5 lira'' kampanyası dışında 15 ile 50 lira fiyat aralığında ayakkabılarda satıldı. Mağaza sahibi Selçuk, gazetecilere yaptığı açıklamada, 221. şubelerini Edirne'ye açtıklarını belirtti. Selçuk, açılış nedeniyle kampanya dahili ürünlerden 5 ton bulunduğunu ve bunun tamamının satılacağını beklediklerini ifade ederek şunları kaydetti: ''Ayakkabı fabrikası sahibiyken piyasada çok pahalıya satıldığı için perakende satışa girdiklerini ve bugün 221. şubemizi açtık. İthal ayakkabı satmıyoruz. Çin malına karşıyız. 10 bin çift ayakkabı getirdik ve mal takviyesi yapacağız. Bu 5 ton ayakkabının tamamına yakınını satacağımıza inanıyoruz.''

EKONOMİ Kategorisindeki Diğer Haberler