YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
300 liraya tektaş, 150 liraya...
300 liraya tektaş, 150 liraya...
05 Şubat 2010 09:20
Evlilik Dünyası Fuarı'nda evlenecek gençlere uygun fiyata cazip ürünler...

Lütfi Kırdar’da kapılarını açan Evlilik Dünyası Fuarı’nda yeni evlenecek gençler için birbirinden cazip ürünler akıl almaz fiyatlara satılıyor.

Geçen yıl 33 bin çiftin ziyaret ettiği Evlilik Dünyası Fuarı, bugün İstanbul Lütfi Kırdar’da kapılarını ziyaretçilere açıyor. 5-7 Şubat tarihleri arasında gezilebilecek fuarın 3 günde 1 milyar TL’lik ticari hacim oluşturarak ekonomiye can vermesi bekleniyor.

EKONOMİK FORMÜL

Davetiyeden mobilyaya, beyaz eşyadan gelinliğe kadar yeni evleneceklerin bütün ihtiyaçlarını bir arada ve son trendleriyle bulabileceği fuara yaklaşık 250 marka katılıyor. Bu yıl 50 bin ziyaretçinin beklendiği fuar, kuyumcu standları sayesinde yaklaşan Sevgililer Günü için çok özel hediye arayanlara da sınırsız seçenek sunuyor. Oyuncu Zeynep Beşerler’in kendi düğününden önce ilk defa gelinlik giyeceği defile gibi renkli gösterilere de sahne olacak olan fuarda, katılımcılar en ekonomik ürünleri bulabilecek ve en düşük fiyata evlenmenin formülünü bulabilecekler. Çoğu markanın fuara özel promosyon fiyatları maliyeti aşağı çekmek isteyenlere yardımcı olacak. Örneğin fuarda 30 kuyumcunun yer alacağı Kuyumcukent Wedding Mall’ın standında promosyonlu piyasada bin TL seviyesinde dolaşan tektaş pırlanta yüzükleri 299 TL’ye bulmak mümkün olabilecek.

149 LİRAYA KOLYE

Ya da 149 liraya altın kolye almak da mümkün. Çok özel tasarım arayanlar için de fuar çare olacak. 50 bin dolara kadar çıkan özel zümrütlü, elmaslı takılar standartlarda sergilenecek.
Bugün

EKONOMİ Kategorisindeki Diğer Haberler