YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Yılbaşı ikramiyesiyle okul yaptırdı
Yılbaşı ikramiyesiyle okul yaptırdı
08 Ekim 2010 17:47
Ispartalı hayırsever işadamı biletine çıkan 30 milyon TL ile köyüne okul yaptırdı

Yılbaşında Milli Piyango'da en büyük ikramiyeyi kazanan Ispartalı hayırsever vatandaş Nurettin Akgül, köyüne 28 derslikli yeni bir ilköğretim okulu yaptırdı.

Isparta'da fırıncılık yapan Nurettin Akgül, Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenen yılbaşı çekilişinde 30 milyon TL'lik büyük ikramiyeyi kazanınca, doğduğu Şarkikaraağaç ilçesine bağlı Arak köyüne okul yaptırma sözü verdi. İkramiyesini aldıktan sonra, Arak köyüne 28 derslikli okul yaptırmak için Milli Eğitim İl Müdürlüğü ile protokol imzalayan Milli Piyango talihlisi Akgül, 1 milyon TL harcama ile 4 ay önce inşaatına başlanan okulun inşaatını tamamladı.

Yeni eğitim ve öğretim dönemine yetiştirilen ve Milli Piyango talihlisi hayırsever vatandaşın adını taşıyan 28 derslikli Nurettin Akgül İlköğretim Okulu, Isparta Valisi Ali Haydar Öner tarafından törenle açıldı.

AA

allah (cc) razı olsun
 // gökhan
insan paylaşdıkça insan.......
20 Ekim 2010 07:56
HELAL SANA
 // FATMA
HELAL SANA HEMSERİM YASAAA.. MEMLEKETİNE HAYIRLI OLMAK DEMEK PARAYLA OLMUYOR. GÖNÜÜL İŞİ.. PARAYI BULDUGU İLK FIRSATTA HEMEN HAYIRA KOSMUS. ALLAH(CC) VARLIGINI BEREKETLENDİRSİN....
08 Ekim 2010 18:43
EĞİTİM Kategorisindeki Diğer Haberler