YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Yeni öğretmen ataması yapılacak mı? MEB Ekim Kasım öğretmen atama
Yeni öğretmen ataması yapılacak mı? MEB Ekim Kasım öğretmen atama
01 Ekim 2015 12:54
Geçtiğimiz günlerde çok sayıda öğretmen atandı. Eylül atamasında atanamayan öğretmenler, yeni bir öğretmen ataması olup olmayacağını merak ediyor. Ekim ve Kasım'da öğretmen ataması olacak mı?

Öğretmen olmak isteyen fakat atanamayan öğretmenler yeni bir atama olmasını umut ediyor.  Yeni öğretmen ataması olacak mı? MEB, Ekim ve Kasım ayında öğretmen atayacak mı?  Nabi Avcı yeni atama yapılacak mı? sorusunu yanıtladı.

Ziyaret ve inlemelerde bulunmak için Eskişehir’e gelen Milli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Nabi Avcı, basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Avcı, bir basın mensubunun şubat ayında öğretmen atamasının yapılıp yapılamayacağına yönelik sorusu üzerine, öğretmen atamalarının kanun gereği yılda bir kez yapılabileceğini hatırlattı.

Gençlerimizi memnun edeceğiz

Artılarıyla eksileriyle atamaları değerlendirdiklerini belirten Avcı, “Bununla ilgili olarak kesin bir açıklama yapmayayım ama değerlendiriyoruz. Yasa gereği senede bir defa atama yapılabiliyor. Ancak Meclis açıldıktan sonra bu konuyla ilgili değerlendirmelerimizi tamamlamış oluruz. Ona göre bir karar vereceğiz. Ama gençlerimiz memnun edeceğimizi tahmin ediyorum” diye konuştu.

 // kasim şubat
Kasım veya şubatta lütfen atama yapılsın çok ihtiyacımız var...
01 Ekim 2015 23:49
 // ilkmat
elle tutulur bi atama olmasını umuyoruz. 40000 atama lütfen...
01 Ekim 2015 17:37
EĞİTİM Kategorisindeki Diğer Haberler