YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
TEOG soru ve cevapları açıklandı
TEOG soru ve cevapları açıklandı
28 Nisan 2016 15:02
TEOG soruları ve cevaplarının açıklanmasını bekleyen öğrenciler büyük heyecan içerisindeydi. 27-28 Nisan tarihlerinde yapılan TEOG 2. dönem sınavlarının soruları ve cevapları az önce açıklandı.

TEOG soruları ve cevapları az önce açıklandı. 1 milyon 167 bin 854 öğrencinin katıldığı TEOG soru ve cevapları ilk olarak hurriyet.com.tr'de yayınlandı. TEOG soru ve cevaplarını ders ders haberimizden kontrol edebilirsiniz.

1 milyon 167 bin 854 öğrencinin katılımının öngörüldüğü ortak sınavlar, yurt içinde 970 merkezdeki 16 bin 176 okulda ve 92 bin 924 salonda, yurt dışında ise 15 merkezde ve 21 okulda gerçekleştirildi.

Dün yapılan ilk oturumda Türkçe, Matematik ve Din Kültürü Ahlak Bilgisi derslerinin sınavları yapıldı. Öğrenciler bugün ikinci oturumda, Fen ve Teknoloji, T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük ile Yabancı Dil derslerinden sınava girdiler. 

İlk oturumu bugün gerçekleştirilen Türkçe, matematik, din kültürü ve ahlak bilgisi testlerine ait soru ve cevapları ile yarın gerçekleştirilecek fen ve teknoloji, T.C. inkılap tarihi ve Atatürkçülük ile yabancı dil sınav soru ve yanıtlarının yarın öğleden sonra "www.eba.gov.tr" adresinden yayınlandı.

EĞİTİM Kategorisindeki Diğer Haberler