YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Sedat Laçiner ve kardeşi gözaltına alındı
Sedat Laçiner ve kardeşi gözaltına alındı
20 Temmuz 2016 15:12
Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi eski Rektörü Prof. Dr. Sedat Laçiner ile kardeşi Yrd. Doç. Dr. Vedat Laçiner gözaltına alındı.

Çanakkale'de, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimiyle ilgili başlatılan soruşturma kapsamında, eski Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sedat Laçiner ile kardeşi Yrd. Doç. Dr. Vedat Laçiner gözaltına alındı.

Alınan bilgiye göre, soruşturma kapsamında, haklarında gözaltı kararı çıkarılan eski rektör Laçiner ile aynı üniversitede öğretim üyesi olan kardeşi Yrd. Doç. Dr. Vedat Laçiner yakalandı.

Şüpheliler, ifadelerinin alınması için Çanakkale Emniyet Müdürlüğüne götürüldü.

Soruşturma kapsamında ayrıca Bayramiç ilçesinden bir savcı da gözaltına alındı.

Laçiner, Çanakkale'de, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanmasına (FETÖ/PDY) yönelik soruşturma kapsamında açılan davada, tutuksuz yargılanıyordu.

71 hatıralamız çoktur yani. buyrun rektör ve dekanlar okusun..da tayyib
 // hursit dilaver
CAHİT TALAS'ı tanırmısınız..SBFnin dekanı idi de,71 de gözaltına alınmıştı.başkalarıyla beklerden oradaki bir üstegmene hitaben BENİ ANAYASANIN HANGİ MADDESİNE GÖRE TUTUYORSUNUZ demişti de, üsteğmen döndü,gel buraya ufaklık diyerek 2 tokat çakmıştı. adam malum kısa boylu..hüngür hüngür ağlamıştı.şimdi böyle tipler yakalanınca aynı lafları edeceklerdir.tvlerde mangalda kül bırakmıyorlardı, bakalım şimdi neler yumurtlayacaklar.çok hukuk okumuşlar diye laf cambazlıklarına bakmayın.çekinmeyin....
20 Temmuz 2016 Çarşamba 16:13
vah ülkem vah
 // muammer
vaybenim hainlerle dolu olan ülkem vay,kimleri eğitiyor bu adamlar bunların eğittiği gençleri nasıl zehirliyorlar kimbilir....
20 Temmuz 2016 Çarşamba 15:50
EĞİTİM Kategorisindeki Diğer Haberler