YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
SBS'den tam puan alan öğrenci başarısını anlattı
SBS'den tam puan alan öğrenci başarısını anlattı
13 Temmuz 2013 16:24
İlköğretim 8. sınıf öğrencilerinin girdiği Seviye Belirleme Sınavı (SBS) sonuçlarına göre soruların tamamını doğru cevaplayan Silopili öğrenci Adalet Binici başarısını anlattı.

Silopi Atatürk Ortaokulu 8. sınıf öğrencisi Adalet Binici başarı için çok disiplinli bir şekilde çalıştığını söyledi. Şehit Harun Boy Mahallesinde bulunan evinde konuşan Adalet Binici, başarısından dolayı çok mutlu olduğunu söyledi. İlçede okula gitmeyen kız çocuklarına örnek olmak istediğini belirten Adalet Binici Silopi’de okuyan herkesin böyle bir başarıyı elde edebileceğini dile getirdi. Ailesinden çok destek gördüğünü ifade eden Binici başarısında emeği geçen herkese teşekkür ettiğini belirtti.

Adalet Binici’nin Mardin Fen Lisesi'nde okuyan ağabeyi Savaş Binici, Adalet’in derslerine çok önem verdiğini ve takıldığı sorularda kendisine danıştığını söyledi. Savaş Binici kardeşinin böyle bir başarı elde etmesinden dolayı çok sevindiğini ifade etti.

Adalet Binici'nin babası İbrahim Binici ise kızının bu başarısından dolayı oldukça gururlandığını ve başarısında emeği geçen herkese çok teşekkür ettiğini söyledi.

İHA

EĞİTİM Kategorisindeki Diğer Haberler