YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Öyle bir muhalefet liderimiz var ki...
Öyle bir muhalefet liderimiz var ki...
01 Aralık 2012 09:23
Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nu eleştirdi, 'Türkiye'de örnek alınacak lider yokmuş gibi, Hindistan'dan Gandhi'yi örnek alıyor.' dedi.

Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'yla ilgili olarak, ''Hamdolsun artık öyle bir muhalefet liderimiz var ki... Bu ülkede hiç örnek alınacak lider yokmuş gibi, ta Hindistan'dan Gandhi'yi örnek alıyor'' dedi.

Ataşehir Öğretmenevi'nde düzenlenen AK Parti Ataşehir İlçe Danışma Kurulu Toplantısı'nda konuşan Bağış, Milli Türk Talebe Birliği'nin Malatya şubesini bugün açtıklarını hatırlattı.

Ataşehir Mimar Sinan Camisi'nin açılışında çok büyük mutluluk yaşadıklarını anlatan Bağış, Ataşehir'de AK Parti'ye olan teveccühün nasıl arttığını hep birlikte gördüklerini belirtti.

-Kılıçdaroğlu'na eleştiri-

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nu da eleştiren Bağış, Deniz Baykal CHP Genel Başkanı iken ''Bundan iyisini bulamayız'' dediklerini ifade ederek, ''Başbakan Yardımcımız Bülent Arınç'ın bir sözü var; 'Rabbim verdikçe veriyor'. Hamdolsun artık öyle bir muhalefet liderimiz var ki... Bu ülkede hiç örnek alınacak lider yokmuş gibi, ta Hindistan'dan Gandhi'yi örnek alıyor'' şeklinde konuştu. 

Bağış, ''Kılıçdaroğlu'nun, demokrasideki en önemli iş olan oy verme işlemini bile beceremeyip, yüzüne, gözüne bulaştırdığını'' söyledi.

EĞİTİM Kategorisindeki Diğer Haberler