YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Onların hediyesi bir avuç ceviz
Onların hediyesi bir avuç ceviz
24 Kasım 2009 17:31
Bu gün 24 Kasım Öğretmenler Günü. Hakkari'de bir ilkokulun öğrencileri öğretmenlerine evlerinde en bol olan şeyden cevizlerinden hediye ettiler. Sonra da öğretmenliriyle birlikte yediler

Hakkari'nin Bayköyü İlköğretim Okulu'ndaki öğrenciler, her yıl olduğu gibi bu yıl da 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısı ile öğretmenlerine ceviz hediye ettiler.

  
 

Şehire 10 kilometre mesafede bulunan 7 derslikli ilköğretim okulunda eğitim gören öğrenciler öğretmenlerinin günlerini unutmadılar. Aileleri dar gelirli olan ve kent merkezinde alışveriş yapma imkanı bulamayan öğrenciler öğretmenlerine evlerinde getirdikleri cevizleri ikram ettiler. Ebru Namlı ve Fatma Ünlü isimli öğretmenlerinin günlerini kutlayan öğrenciler daha sonra beraberlerinde getirdikleri cevizleri öğretmenlerine verdi. Öğrencilerin getirdikleri hediye karşısında mutlu olan öğretmenler ise aldıkları cevizleri daha sonra öğrencileri ile birlikte yediler.

Tebrikler!
 // İlbeyi
Bayköyü'nün altın değerindeki sevgili öğrencilerini ve pırlanta değerindeki saygıdeğer öğretmenlerini yürekten kutluyorum.
Güneydoğu'nun cehaletten,silahlardan ve zorluklardan kurtuluşunun yalnız ve ancak bir kurtuluş reçetesi vardır.O da
E Ğ İ T İ M !
Bunuda yalnız ve ancak öğretmenler verebileceklerdir!...
24 Kasım 2009 18:59
EĞİTİM Kategorisindeki Diğer Haberler